Trwa wczytywanie strony. Proszę czekać...
Środa, 19 czerwca. Imieniny: Gerwazego, Protazego, Sylwii
20/10/2022 - 07:55

Modelka spod Nowego Sącza podbija świat. To bajecznie bogata piękność [ZDJĘCIA]

Kiedy kilka lat temu pojawiła się ma okładce „Playboya”, zyskała miano „nagiej bogini”, a zdjęciowa sesja z jej udziałem została uznana za jedną z najseksowniejszych w magazynie. Jednak to nie Polskę podbija piękna modelka Alicja Ruchała, która pochodzi ze Świdnika koło Łososiny Dolnej. Bardziej jest znana za granicą niż w kraju. W Polsce z rzadka piszą o niej tabloidy. Jakiś czas temu Ruchała trafiła na łamy jednego z nich za sprawą apartamentu jaki kupiła w Warszawie. Ponoć wygląda jak pałac księżniczki.

„Bogini jest naga” taki napis zdobił okładkę „ Playboya”, którego gwiazdą kilka lat temu była piękna modelka spod Tęgoborzy Alicja Ruchała. Sesja z jej udziałem została uznana przez autorów magazyny za jedną z najseksowniejszych.

Wdzięki Ruchały trafiły też na okładki takich magazynów, jak "Vogue", "Elle" czy "Harper's Bazaar".  Modelka – co podkreśla w licznych wywiadach na swój sukces zapracowała sama .

Piękna Alicja nieustannie jest na topie. Osiągnęła sukces w Rosji, Turcji, Japonii, Wielkiej Brytanii, Stanach Zjednoczonych oraz w Meksyku.

czytaj też Największy w kraju gwiazdor disco polo pojawił się na redyku pod Limanową [ZDJĘCIA]

Bardziej jest znana za granicą niż w kraju. W Polsce z rzadka piszą o niej tabloidy. Jakiś czas temu Ruchała trafiła na łamy Super Expressu za sprawą apartamentu jaki kupiła w Warszawie. Ponoć wygląda jak pałac księżniczki.

- Mieszkanie jest wykończone najwyższej klasy materiałami, ściąganymi z całej Europy. Wyposażenie w apartamencie modelki pochłonęło 1,2 miliona złotych. Jak opisuje tabloid sa tam ekskluzywne, zdobione meble, drewniana szafę ze złotymi gałkami i lampki od włoskiego producenta, który sprzedaje swoje produkty nawet za kilkanaście tysięcy złotych.

Również kafelki w mieszkaniu modelki kosztowały prawdziwą fortunę.– To nie były żadne „zwykłe płytki", a oryginalna hiszpańska mozaika w kształcie rybiej łuski, wtedy o wartości 2 tys. za metr  kwadratowy. Proces wypalania odbywał się w profesjonalnej hucie szkła na południu Polski (...) -  cytuje tabloid   architekt, która o mieszkaniu modelki  opowiadała w rozmowie z Gazetą Wyborczą.

czytaj też Już nie piosenkarka a skandalistka? I znowu głośno o sądeckiej celebrytce Majce Jeżowskiej

Sama modeka w jednym z wywiadów podkreślała, że od dziecka pracuje i zarabiam po to, aby spełniać wszystkie swoje zachcianki i marzenia. - Zarabiam sama i inwestuję w to, co kocham. I nikt mi tego nie zabroni – mówiła w wywiadzie dla jednego z tabloidów. ([email protected]) fot. screen YouTube

Zobacz najpiękniejsze zdjęcia Alicji Ruchały. Kliknij TUTAJ

StronyDziękujemy za przesłanie błędu