Trwa wczytywanie strony. Proszę czekać...
Sobota, 29 lutego. Imieniny: Antoni, Oswalda, Romana
05/10/2019 - 11:15

Muszyna: Pozbądź się niepotrzebnych sprzętów RTV i AGD! Odbiorą je za darmo!

Pozbądź się niepotrzebnych sprzętów RTV i AGD. Do 29 października, Przedsiębiorstwo Gospodarki Komunalnej sp. z o.o. w Muszynie organizuje jesienną, bezpłatną zbiórkę i wywóz odpadów wielkogabarytowych, pochodzących z gospodarstw domowych.

Zbiórka i wywóz odpadów wielkogabarytowych odbywać się do 29 października, w godzinach od  8:00  do 17:00 w  wyznaczonych specjalnie miejscach, zgodnie z poniższym  harmonogramem.

W ramach akcji mieszkańcy Miasta i Gminy Uzdrowiskowej Muszyna mogą bezpłatnie umieścić w odpowiednio podstawionych kontenerach odpady: zużyte meble, sprzęt AGD, RTV, oraz inne przedmioty gospodarstwa domowego.

Ze zbiórki wyłączone są: akumulatory, okna,  świetlówki, odpady ogrodowe, worki na śmieci lub kartony z odpadami domowymi, popiół, odpady niebezpieczne zawierające azbest, puszki po farbach i lakierach, odpady remontowe typu gruz. Odpady wystawione niezgodnie z w/w. harmonogramem, w innych dniach, miejscach lub w zbyt późnych godzinach nie będą odebrane!

Szczegółowych informacji udziela Kierownik Zakładu Usług Komunalnych PGK sp. z o.o. w Muszynie pod numerem telefonu: 502 299 270  lub 18 471 41 97.

(MK) fot. ilustracyjne, Żródło UMiG MuszynaDziękujemy za przesłanie błędu

SĄDECZANIN ROKU 2019

Miesięcznik "Sądeczanin" luty 2020