Trwa wczytywanie strony. Proszę czekać...
Sobota, 22 czerwca. Imieniny: Pauliny, Sabiny, Tomasza
31/01/2022 - 23:55

Nadia w górach odpuściła, ale zima trwa nadal!

Na szczęście Nadia w górach odpuściła! W Krynicy jest o wiele spokojniej niż w weekend, a wiatr nie przeszkadza w szusowaniu po stokach. Wznowiła też kursy kolejka gondolowa, nieczynna w niedzielę (30 stycznia) z powodu śnieżnej zamieci.

Sezon narciarski trwa, ale niestety czasem nie idzie to w parze z pogodą. Ostatnie dni w górach były bardzo dynamiczne i niespokojne. Z powodu śnieżnej zamieci, jaka nawiedziła Krynicę, a także bardzo porywistego wiatru w niedzielę, 30 stycznia ośrodek narciarski na Jaworzynie Krynickiej był nieczynny. 

Na szczęście Nadia w górach odpuściła, więc kolejka gondolowa mogła wznowić kursy. W poniedziałek, ostatniego dnia stycznia było pochmurnie, ale znacznie spokojniej. Wiatr ucichł i nie przeszkadzał w szusowaniu na stokach. Zwłaszcza, że jest po czym szusować!

Jednak należy pamiętać, że zima trwa. Nadal należy spodziewać się różnego rodzaju opadów, w tym intensywnych opadów śniegu i opadów marznących. Nocami temperatura spada poniżej zera, co spowoduje oblodzenie dróg i chodników.  (MK) fot. ilustracyjne (MK)Dziękujemy za przesłanie błędu