Trwa wczytywanie strony. Proszę czekać...
Wtorek, 24 listopada. Imieniny: Emmy, Flory, Romana
09/07/2020 - 05:50

Nagrywają w Gródku kulinarne show MasterChef z Magdą Gessler Będzie się działo!

Muszą stanąć oko w oko z surowymi jurorami, którym naprawdę niełatwo zaimponować i którzy nie znają litości. Takie są żelazne zasady topowego telewizyjnego show MasterChef, w którym o zwycięski laur ze swoimi ekipami walczą szefowie kuchni. W kolejnej edycji show uczestnicy będą rywalizować w Gródku nad Dunajcem.

MasterChef to widowiskowe kulinarne show, po raz pierwszy wyemitowane przez stację BBC w 1990 roku.  Od tamtej pory program doczekał się edycji w 35 krajach na całym świecie.  Ciągle bije rekordowe wyniki oglądalności, także w Polsce.

Udział w programie przynosi popularność i nagrodę. Kucharze amatorzy walczą o tytuł Mistrza Kuchni, nagrodę pieniężną w wysokości 100 tysięcy złotych i kontrakt na wydanie autorskiej książki kucharskiej. Swoje pięć minut, które z sukcesem potem można spożytkować, mają też restauratorzy, którzy są gospodarzami kulinarnych zmagań i gdzie program jest nagrywany.

Czytaj też  Czy Bóg wybacza samobójcom także tym w sutannach? Przejmujący wywiad z księdzem  

Zdjęcia do kolejnej edycji show będą kręcone w Gródku nad Dunajcem w hotelu Lemon Resort Spa. Zawodnicy będą rywalizować pod okiem  szefa kuchni Janusza Garncarczyka. Jak czytamy na fanpage’ów hotelu na Facebooku już rozpoczęły się przygotowania do nagrania programu.

Zawodników czeka nie lada wyzwanie. Zmierzą się z innym i nietuzinkowymi mistrzami kuchni. Muszą też pokonać stres, gotując niezwykle wyszukane potrawy pod presją bezlitośnie upływającego czasu.

Co najważniejsze, staną oko w oko z surowymi jurorami, którym naprawdę niełatwo zaimponować i którzy nie znają litości,  tak jak znana restauratorka Magda Gessler, która dokonania uczestników programu ocenia razem z Anną Starmach i Michelem Moranem.

Czytaj też Jasnowidz Jackowski już wie, kto wygra drugą turę wyborów prezydenckich

Czy uczestników programu  czekają wariacje na temat regionalnych potraw? Swojego czasu szef kuchni Lemona zdradzał w rozmowie z „Sądeczaninem”, że swoim gościom serwuje między innymi pizzę regionalną z bekonem, oscypkiem i suską sechlońską.

Kiedy obejrzymy program? Najprawdopodobniej jesienią.

[email protected] Info


Dziękujemy za przesłanie błędu