Trwa wczytywanie strony. Proszę czekać...
Niedziela, 25 października. Imieniny: Ingi, Maurycego, Sambora
04/01/2020 - 23:00

Nasi atakują talent show. Krystian z Sącza walczył o sławę w The Voice Kids

Najpierw Wiktoria Tracz i Karolina Szczurowska, teraz kolejni młodzi artyści próbują swoich sił w The Voice Kids. Dziś serca jurorów próbował podbić Krystian Gizicki z Nowego Sącza? Czy powtórzy sukces koleżanek?

Lista artystów z Sądecczyzny, którzy marzą o tym, że udział w telewizyjnych show otworzy im drogę do muzycznej kariery jest coraz dłuższa. Ci starsi walczą o sławę w The Voice of Poland, ci młodsi w The Voice Kids.

Czytaj też Daje czadu! Kordian wyprawił się do Ameryki po nową furę?

Dziś swoich sił w programie próbował Krystian Gizicki, który w pierwszym etapie show, czyli przesłuchaniach w ciemno, zmierzył się z repertuarem Dawida Podsiadło. Śpiewał  utwór "Trofea". Choć był świetny, utwór ciekawie zinterpretował, niestety, nie porwał jurorów, którzy jednak z całą sympatią docenili jego talent. Orzekli, że na swoją szansę musi jeszcze poczekać.

Krystian werdykt przyjął z uśmiechem, zapewnił, że nie odpuści i na pewno znowu spróbuje powalczyć o swój sukces. Dzielnego i utalentowanego Krystiana wspierała silna ekipa rówieśników i rodzina, w tym rodzice - Paweł i Zofia.

Czytaj też W Lipnicy Wielkiej mieszka polsko-jemeńska gwiazda, która podbija muzyczny rynek

Krystian swoje muzyczne szlify zdobywał też w Młodych Talentach, dorocznym plebiscycie „Sądeczanina”. W rozmowie z naszym portalem zdradził, że śpiewa, prawie od kołyski.  

Czytaj też Iza Szafrańska jak gwiazda z cudownym teledyskiem nakręconym w Lipnicy Wielkiej

Rodzice się śmieją, że zacząłem śpiewać jak tylko zacząłem mówić. Lubię słuchać wszystkiego, co mi wpadnie w ucho – mówi o sobie Krystian

[email protected] fot screen TVPDziękujemy za przesłanie błędu

Sądeczanin HISTORIA (2-2020)