Trwa wczytywanie strony. Proszę czekać...
Poniedziałek, 25 stycznia. Imieniny: Miłosza, Pawła, Tatiany
13/12/2019 - 10:15

Netflix 2020: nowości i premiera 5. sezonu Lucyfera

Netflix kończy rok z przytupem. Już niedługo premiera "Wiedźmina". To chyba jeden z najbardziej wyczekiwanych seriali roku. Zastanawiacie się co Netflix przygotował na styczeń? Zobaczcie sami. Obyście mieli dużo zaległego urlopu, bo będzie co oglądać. Nowy Rok to także kolejne sezony seriali takich jak "Dom z papieru" i "Lucyfer". Kiedy będzie można oglądać?

Zacznijmy od grudnia. Już 20 pojawią się dwie nowe produkcje. Po pierwsze adaptacja prozy Sapkowskiego, na którą fani czekają z niecierpliwością. Po drugie "Dwóch papieży". Wzorowana na prawdziwych zdarzeniach opowieść o przemijaniu i wierze, o spotkaniu odchodzącego papieża Benedytka XVI ze swoim przyszłym następcą, kardynałem Jorge Begoglio, dziś papieżem Franciszkiem. 

W styczniu na brak nowości nie będziemy narzekać. Netflix zadbał, aby zapewnić swoim fanom rozrywkę na każdą porę dnia i nocy. W Nowy Rok zadebiutuje serial "Mesjasz". Zapowiada się ciekawe. Serial opowie o tym jak CIA prowadzi śledztwo w celu wyjaśnienia pochodzenia człowieka zakłócającego spokój publiczny, ale na wiele nietypowych sposobów, przyciągając tym samym międzynarodową uwagę.

Kilka dni później zobaczymy finałowy sezon "Ania, nie Anna", a tydzień później 2. sezon Titans. Oprócz tego pojawi się 6 już sezon Fani Grace i Frankie. A pod konieć powróci "Chilling Adventures of Sabrina" oraz "BoJack Horseman". 

Czytaj też: Joanna Kulig jako charyzmatyczna piosenkarka "The Eddy" w serialu Netflix

Dla fanów "Domu z papieru" mamy świetną wiadomość. Nowy, 4. sezon będzie miał premierę 3 kwietnia 2020 roku. Jak szumnie zapowiadają twórcy serialu: już niedługo zapanuje chaos, którego nie spodziewa się nawet Profesor. Na razie pozostaje nam cierpliwie czekać. 

No i ostatnia sprawa, kiedy doczekamy się premiery "Lucyfera"?

Wiemy na pewno, że Netflix zamierza podzielić piąty i ostatni sezon "Lucyfera" na dwie części. Każda po osiem odcinków. Między ich premierami ma być przerwa od kilku tygodniu do nawet kilku miesięcy. W związku z tym, że ostatni sezon ma mieć 16 odcinków, będzie to najdłuższy serial w historii Netflx’a – łącznie 77 odcinków. Co do daty premiery, niestety nie jest ona jeszcze znana. Mówi się, że ma mieć miejsce w pierwszej połowie 2020 roku. Zdjęcia do serialu rozpoczęły się we wrześniu, więc premiera w połowie przyszłego roku jest możliwa. Ale to tylko spekulacje, musimy uzbroić się w cierpliwość.
d.kudyba@sadeczanin.info, fot. pixabay.comDziękujemy za przesłanie błędu