Trwa wczytywanie strony. Proszę czekać...
Sobota, 25 września. Imieniny: Aureli, Kamila, Kleofasa
25/07/2021 - 21:35

Nowy Sącz: niezapomniany koncert w „Spóźnionym Słowiku”. Na szczytny cel

Wystarczyło kupić bilet na ten charytatywny koncert, by poczuć – tak jak to podkreśla liderka wolontariuszy ze Schroniska dla Bezdomnych Psów w Wielogłowach Małgorzata Surowiak – że świat może jest i dziwny, ale ludzi dobrej woli jest więcej. Do dyspozycji schroniska w Wielogłowach została przekazana kwota ponad dwa tysiące złotych.

W sobotę w kawiarni „Spóźniony Słowik” został zorganizowany charytatywny koncert, w którym wystąpiły zespoły Chałtcore i Amen. Koncert rozpoczął się od upamiętnienia minutą ciszy dwóch wspaniałych wolontariuszy – Moniki i Marka, którzy niedawno od nas odeszli.

Muzycy, za sprawą ostrych brzmień, dostarczyli publiczności niezapomnianych wrażeń. Tego koncertu nie przegapili między innymi przyjaciele i sympatycy Schroniska dla Psów w Wielogłowach.

To był niezapomniany koncert na rzecz czworonożnych podopiecznych czekających w tym schronisku na adopcję. Był niezwykły z jeszcze jednego powodu? Cała kwota ze sprzedanych biletów, czyli 2040 złotych wesprze to wyjątkowe miejsce.

Jak dowiedział się Sądeczanin pieniądze zostaną przeznaczone  na zakup karmy dla czworonożnych podopiecznych. Tej w schronisku nigdy dość.

i.michalec@sadeczanin.info, fot. Daniel Szlag, Schronisko dla Psów w Wielogłowach.Dziękujemy za przesłanie błędu