Trwa wczytywanie strony. Proszę czekać...
Sobota, 8 sierpnia. Imieniny: Izy, Rajmunda, Seweryna
26/07/2018 - 17:25

Nowy Sącz: pies ze schroniska otula niemowlę. To najsłodszy filmik na świecie

Gdyby ktokolwiek miał jeszcze jakieś wątpliwości, że psy adoptowane ze schroniska mają szczególnie wdzięczne serce, to filmik udostępniony dziś przez Towarzystwo Opieki nad Zwierzętami w Nowym Sączu je na pewno rozwieje. Psina otula kocem niemowlę, dziecko swoich właścicieli.

Internet roi się od filmów, z których jasno wynika, że pies w pełni zasługuje na miano najlepszego przyjaciela człowieka. Ale to nagranie szczególnie chwyta za serce – bo wielkie serce pokazuje pies wcześniej przez ludzi porzucony.

Zobacz też: Los schroniska w Nowym Sączu przypieczętowany. Zabrakło 110 tysięcy złotych...

Opublikowany przez TOZ film opatrzone jest komentarzem adopcyjnych właścicieli małej suczki. - Niunia, około 9 letnia suczka pinczera miniaturowego, adoptowana przez nas w październiku 2017 roku z Towarzystwa Opieki nad Zwierzętami. Na filmie przykrywa kocykiem naszego 6-tygodniowego synka Adasia, żeby nie było mu zimno w nóżki.

Film niesie ze sobą bardzo ważne przesłanie – adoptowany pies, choć miałby do tego prawo, nie jest wcale o maluszka zazdrosny. To też dowód na to, że pojawienie się na świecie dziecka nie może być pretekstem do tego, by psa oddać albo zrezygnować z jego posiadania. Zobaczcie sami.

ES [email protected] Film: TOZ w NSDziękujemy za przesłanie błędu

Sądeczanin HISTORIA (2-2020)