Trwa wczytywanie strony. Proszę czekać...
Piątek, 30 lipca. Imieniny: Julity, Ludmiły, Zdobysława
04/08/2020 - 17:10

Nowy Sącz. Zlot zabytkowych samochodów odbędzie się 20 września

20 września Nowy Sącz po raz dwunasty stanie się najważniejszym miastem w Polsce dla właścicieli i miłośników zabytkowych aut i motocykli.

Zlot pojazdów zabytkowych Nowy Sącz
Zazwyczaj impreza odbywała się w Miasteczku Galicyjskim przez dwa dni, ale tym razem organizatorzy zmuszeni zostali do skrócenia programu do jednego dnia. - 20 września będzie można podziwiać motoryzacyjne perełki sprzed lat i dowiedzieć się czegoś o nich od właścicieli, czyli pasjonatów tej dyscypliny życia - zapowiada Sławomir Czop wicedyrektor Muzeum Okręgowego w Nowym Sączu, które przyjmuje zgłoszenia uczestników jeszcze do 31 sierpnia.

Od lat w organizację wydarzenia włącza się Stowarzyszenie Dla Miasta. - Wszyscy przyzwyczailiśmy się do tego, że tak piękne pojazdy przyjeżdżają do naszego miasta, aby cieszyć oko widzów, jak również integrować środowisko fanów motoryzacji - dodaje Tomasz Michałowski, prezes stowarzyszenia.

Uczestnicy zlotu zabytkowych pojazdów przejadą kawalkadą przez ulice Nowego Sącza. (redakcja@sadeczanin.info)Dziękujemy za przesłanie błęduMiesięcznik Sądeczanin sierpień 2021