Trwa wczytywanie strony. Proszę czekać...
Czwartek, 13 czerwca. Imieniny: Antoniego, Gracji, Lucjana
25/01/2024 - 18:00

Ola Klepaczka została Reina Internacional del Cafe 2024. Po raz pierwszy korona powędrowała do Polski!

Aleksandra Klepaczka, Miss Polski 2022 zdobyła koronę Reina Internacional del Cafe 2024. Wielki finał konkursu odbył się w Manizales w Kolumbii.

Aleksandra Klepaczka wróciła z konkursu piękności w Manizales w Kolumbii z tytułem Reina Internacional del Cafe 2024. Jurorzy docenili jej urodę, osobowość i zaangażowanie.

Mój przepiękny czas w Kolumbii dobiegł końca. Jestem niesamowicie wdzięczna i szczęśliwa. - napisała Ola Klepaczka w mediach społecznościowych. 

- Po raz pierwszy korona powędruje do Polski! To nie tylko mój sukces, ale wielu osób, które zaangażowały się w przygotowania do konkursu!

Konkurs Reinado Internacional del Cafe organizowany jest od 57 lat podczas Targów Kawy. Jego celem jest promocja kultury jej picia. Podczas zgrupowania Ola odwiedziła plantacje kawy i poznała ludzi, zajmujących się dbaniem o to, by była najlepsza! Otrzymując tytuł Reina Internacional del Cafe została brand ambasadorką promującą Manizales na świecie.

- Nie miałabym możliwości odwiedzenia Kolumbii gdyby nie konkurs Miss Polski. - dodaje Ola. 

- Dziękuję, że w 2022 roku daliście mi szansę założyć na głowę koronę, która zmieniła moje życie, dodała skrzydeł i pozwoliła spełniać marzenia!

Aleksandra Klepaczka ma 24 lata, pochodzi z Bukowca w województwie łódzkiem. Tytułu Miss Polski 2022 zdobyła w Nowym Sączu, następnie reprezentowała Polskę w konkursach Miss Universe i Miss Supranational (Nowy Sącz 2023), gdzie zakwalifikowała się do TOP24.

W 2023 roku rozpoczęła swoją przygodę z dziennikarstwem sportowym.

- Miałam ogromną przyjemność zagłębić się w świat motosportu i przez całe lato prowadzić rundy Pucharu Polski oraz Mistrzostw Polski w Motocrossie i Quadcrossie, które rozgrywały się na terenie całego kraju.

- Z niecierpliwością czekam na kolejny sezon rozgrywek, który już teraz wiem, że ponownie będę prowadziła.

Pod koniec lipca Ola brała udział w Żużlowym Święcie Łodzi, czyli 6 edycji Meczu Narodów, organizowanym na Łódzkiej Moto Arenie. Przeprowadzała wywiady z wybitnymi żużlowcami, kilkukrotnymi Mistrzami Świata takimi, jak Tai Woffinden czy Jason Doyle.

W sierpniu rozpoczęła współpracę z programem "Siatkarskie Ligi". Prowadzi program o tematyce związanej z rozgrywkami PlusLigi, TauronLigi oraz Reprezentacji Polski. W ramach programu odwiedza kluby sportowe, podczas których przeprowadza wywiady z najlepszymi polskimi siatkarzami i siatkarkami. (MK). Żródło i foto: Biuro Miss Polski. Dziękujemy za przesłanie błędu