Trwa wczytywanie strony. Proszę czekać...
Niedziela, 16 czerwca. Imieniny: Aliny, Anety, Benona
09/01/2024 - 20:00

Ola w Nowym Sączu została Miss Polski 2022. W Kolumbii walczy o kolejną koronę

Aleksandra Klepaczka, która w Nowym Sączu została Miss Polski 2022 reprezentuje Polskę w konkursie Reinado Internacional Del Cafe w Kolumbii. Wielki finał odbędzie się już 13 stycznia!

Aleksandra Klepaczka w Nowym Sączu została Miss Polski 2022.

- Konkurs Miss Polski zdobył dla mnie niesamowity kontrakt w Wietnamie – zostałam ambasadorką marki! Dzięki temu miałam okazję zwiedzić Wietnam i wziąć udział w kampanii reklamowej. - wspomina Ola Klepaczka. 

- Zdjęcia z moim wizerunkiem widniały na billboardach na terenie całego Wietnamu! Nagraliśmy też reklamę emitowaną w największej wietnamskiej telewizji. W ramach kontraktu przewidziane są kolejne wyloty nie tylko do Azji, ale również do USA.

Rok 2023 był dla mnie absolutnie wyjątkowy. - dodaje Miss Polski 2022. 

- Dzięki tytułowi Miss Polski, miałam możliwość reprezentowania kraju na najważniejszych konkursach na świecie — Miss Universe oraz Miss Supranational.

Teraz Ola Klepaczka reprezentuje Polskę w konkursie Reinado Internacional Del Cafe w Kolumbii.

Podczas zgrupowania finalistki zwiedzają region i poznają kulturę Kolumbii. Biorą też udział w wielu wydarzeniach kulturalnych i paradach.

Konkurs organizowany jest od 1957 roku, biorą w nim udział reprezentantki z całego świata. Polska wiele razy miała w nim swoje reprezentantki  W gronie laureatek znalazły się: Renata Piotrowska (2000), Magdalena Szarek (2001), Iwona Wyrzykowska (2010) i Natalia Piguła (2020).

W tym roku finał odbędzie się już 13 stycznia! (MK), Żródło i foto: Biuro Miss Polski Dziękujemy za przesłanie błędu