Trwa wczytywanie strony. Proszę czekać...
Niedziela, 16 czerwca. Imieniny: Aliny, Anety, Benona
09/07/2022 - 23:30

Oto tegoroczne finalistki Miss Polski 2022. Spotkasz je na Sądecczyźnie

W Krynicy przebywają na zgrupowaniu 24 finalistki, kandydatki do tytułu Miss Polski 2022. Dziewczyny przyjechały z całego kraju, a każda z nich marzy o koronie tegorocznej, najpiękniejszej Polki. Nową Miss poznamy w niedzielę 17 lipca, podczas gali finałowej w Nowym Sączu.

W Krynicy-Zdroju na zgrupowaniu przebywają 24. finalistki, kandydatki do tytułu Miss Polski 2022. Dziewczyny przyjechały na ziemię sądecką z całego kraju. Uczą się układów choreograficznych, ale i wypowiedzi do kamery. Uczestniczą w rozmaitych próbach scenicznych, mają przymiarki kreacji, sesje fotograficzne, kręcą filmiki reklamowe.

Każdy dzień finalistek wypełniony jest nie tylko pracą, ale i zwiedzaniem całej Małopolski. Muszyna, Szczawnica, Kraków i inne perełki Małopolski to miejsca, w których były i się nimi zachwyciły. Na zgrupowaniu mają okazję się lepiej poznać, polubić i zaprzyjaźnić.

A kim są finalistki Miss Polski 2022?

Na zgrupowanie dziewczyny przyjechały do Małopolski z całej Polski. Nie brakuje wśród nich studentek, są uczennice szkół średnich, maturzystki. Modelki, aktorki, tancerki, dziewczyny utalentowane muzycznie, pasjonatki sportu, przyszłe lekarki, dentystki. Jest negocjatorka biznesowa, są kosmetyczki i dziennikarka. A każda z nich marzy o koronie i tytule najpiękniejszej Polki.

Spełnienie marzenia o koronie nie jest bowiem łatwe, to ciężka praca. A efekty przygotowań do walki o koronę będziemy podziwiać w piątek (17 lipca) w amfiteatrze w Nowym Sączu. Ale jeszcze wcześniej, w środę 13 lipca, będzie można spotkać najpiękniejsze Polki na rynku w Muszynie, gdzie o godz. 18 zaplanowana jest na czerwonym dywanie prezentacja finalistek.

Będzie też można zobaczyć 64. kandydatki Miss Supranational 2022, a także przystojnych kandydatów do szarfy Mister Supranational 2022.  (MK) fot. (MK). Dziękujemy za przesłanie błędu