Trwa wczytywanie strony. Proszę czekać...
Niedziela, 9 sierpnia. Imieniny: Klary, Romana, Rozyny
15/06/2020 - 12:15

Pandemia uderzy w budżet każdej rodziny. Jak się przed tym ustrzec?

- Działania rządu i kolejne tarcze antykryzysowe nie uspokajają Polaków, gdyż nie wierzymy w skuteczność zaproponowanych rozwiązań. A zaufanie to podstawa, bo pamiętajmy - gospodarka to my, więc to od naszych codziennych zachowań - konsumentów i przedsiębiorców - będzie zależeć kondycja gospodarki w kolejnych kwartałach - pisze dr Aneta Oleksy-Gębczyk.

Co robić? - Na pewno nie czekać, bo dobre rzeczy w życiu nie przychodzą same. Trzeba wziąć za siebie odpowiedzialność, ale do tego potrzeba wiedzy. Polskie gospodarstwa domowe często słabo zarządzają swoimi zasobami - ze statystyk wynika, że jedna trzecia Polaków żyje praktycznie od pierwszego do pierwszego. Powinniśmy skupić się na swoich przepływach pieniężnych. Należałoby też zacząć oszczędzać. Jak?

Przemyślenia Anety Oleksy-Gębczyk z cyklu „Ekonomia na co dzień” znajdziecie w czerwcowym wydaniu miesięcznika "Sądeczanin". Aby kupić go w promocyjnej cenie, wystarczy wpłacić 5 zł na nasze konto (numer konta 10 1020 3453 0000 8402 0274 0355), w opisie przelewu podając imię, nazwisko i adres, pod który przesyłka ma zostać dostarczona. 

Czytaj też: Nareszcie! E-wydanie miesięcznika "Sądeczanin" już w sprzedaży

Od niedawna miesięcznik jest dostępny w zupełnie nowej odsłonie. Teraz to nie tylko zapach papierowej gazety prosto z drukarni i coś więcej niż wysyłka miesięcznika prosto do waszych domów. Nadchodzi nowy wymiar "Sądeczanina", a wraz z nim e-wydanie, które możecie nabyć klikając w ten link.

Na terenie Nowego Sącza pismo kupisz także stacjonarnie - w księgarni Alfabet, księgarni – antykwariacie Bestseller, w sklepie Intermarche przy ul. Nawojowskiej w Centrum Handlowym Europa II, w sklepie MAKS, w kiosku Rynek 26 oraz na Wólkach w sklepie Danek i MUSICBAN.

[email protected], fot. Pixabay.comDziękujemy za przesłanie błędu

Sądeczanin HISTORIA (2-2020)