Trwa wczytywanie strony. Proszę czekać...
Środa, 19 czerwca. Imieniny: Gerwazego, Protazego, Sylwii
02/08/2020 - 18:00

Piękna Alicja Ruchała spod Tęgoborzy doszła do wielkiego świata mody [ZDJĘCIA]

Chętnie wybiera stylizacje, które więcej odkrywają niż zakrywają. I nic dziwnego. Pochodząca ze Świdnika koło Łososiny Dolnej Alicja Ruchała jest piękną, długonogą blondynką, świadomą swoich atutów i gwiazdą światowego modelingu. Na swoje marzenia, co podkreśla, zapracowała sama.

Alicja Ruchała, gwiazda światowego modelingu, która  pochodzi ze Świdnika w gminie Łososina Dolna,  jest bardziej znana za granicą niż w kraju. Już podbiła Turcję i Rosję, a jej kariera nabiera szalonego tempa. Trafiła na okładki takich magazynów, jak "Vogue", "Elle" czy "Harper's Bazaar".

Gwiazdę zapewne byłoby stać na tak kosztowny gadżet, ale pierścionek otrzymała od firmy, która zaprosiła ją na festiwal. Torebka Jimmy’ego Choo za 3,5 tys. zł, którą miała przy sobie Ruchała, wydaje się teraz wyjątkowo „tania” - pisał o modelce "Super Express".

W rozmowie z gazetą Alicja Ruchała podkreśla, że do swojego sukcesu  doszła sama.

- Od dziecka pracuję i zarabiam po to, aby spełniać wszystkie swoje zachcianki i marzenia. Zarabiam sama i inwestuję w to, co kocham. I nikt mi tego nie zabroni.

#playboy

Post udostępniony przez Alice (@alicjaruchala)

Ostatnio, co podkreśla, chce pokazać, że modą można też bawić się w rytm muzyki. Od jakiegoś czasu próbuje też swoich sił jako wokalistka.

Jej pierwszy singiel "No Longer Want You" ukazał się na początku 2017 roku. Modelka chciała reprezentować Polskę na Eurowizji, jednak do festiwalu się nie zakwalifikowała. Niezrażona niepowodzeniem nagrywa kolejne clipy.

Alicja Ruchała chętnie wybiera stylizacje, które więcej odkrywają niż zakrywają. I nic dziwnego.  Jej uroda jest po prostu oszałamiająca. Zobaczcie jej galerię zdjęć na następnej stronie KLIKNIK

StronyDziękujemy za przesłanie błędu