Trwa wczytywanie strony. Proszę czekać...
Piątek, 24 września. Imieniny: Dory, Gerarda, Maryny
26/07/2021 - 22:30

Piękna Natalia Balicka, w Nowym Sączu powalczy o koronę Miss Supranational 2021

21-letnia Natalia Balicka, I wicemiss Polski 2020 reprezentować będzie nasz kraj w międzynarodowym konkursie piękności, Miss Supranational 2021, który za miesiąc zagości w nowosądeckim amfiteatrze Parku Strzeleckiego. Wcześniej, przez kilka lat wydarzenie odbywało się zimą w Krynicy-Zdroju.

                             

21-letnia Natalia Balicka będzie reprezentować Polskę w konkursie Miss Supranational 2021. W styczniu zdobyła tytuł i koronę I wicemiss Polski 2020. 

W tym roku po raz pierwszy wybory najpiękniejszej kobiety świata odbędą się w sierpniu w amfiteatrze Parku Strzeleckiego w Nowym Sączu. Miss Supranational rozgrywany jest od 2009 roku. W 2014 roku konkurs zawitał do Polski, a jego finał odbywał się pod koniec roku, na początku grudnia w Krynicy-Zdroju.

Natalia Balicka urodziła się w Szczecinie, obecnie mieszka w wielkopolskim Kórniku. Związana jest z Poznaniem, jest absolwentką I LO im. K. Marcinkowskiego. Obecnie studiuje na wydziale lekarskim na Uniwersytecie Medycznym w Bydgoszczy. Interesuje się modelingiem, uprawia sporty: snowboard, kickboxing, kitesurfing oraz tenis.

Natalia Balicka jest Miss Województwa Wielkopolskiego 2020, brała również udział w wyborach na najpiękniejszą nastolatkę w regionie. (MK) fot. aut, Miss Missland. 







Dziękujemy za przesłanie błędu