Trwa wczytywanie strony. Proszę czekać...
Wtorek, 6 grudnia. Imieniny: Dionizji, Leontyny, Mikołaja
26/03/2022 - 07:10

Piękne i ambitne nastolatki z Małopolski. To one powalczą o koronę i tytuł Miss

Po burzliwych i długich obradach, internauci i członkowie jury wyłonili nastolatki, które awansowały do wielkiego finału konkursu piękności. To one w czerwcu powalczą o koronę i tytuł Miss Nastolatek Małopolski 2022. W gronie finalistek znalazła się piękna sądeczanka Vanessa Jarząbek, która będzie reprezentować Sądecczyznę w konkursie piękności. Trzymamy za nią mocno kciuki!

19 marca w Krakowie odbyła się gala półfinałowa konkursu piękności Miss Nastolatek Województwa Małopolskiego 2022. Zainteresowanie konkursem było ogromne i nie ma co się dziwić, bo udział w konkursie piękności dla wielu dziewcząt jest szansą na spełnienie marzeń, życiowych planów, a także początkiem kariery w świecie reklamy czy modelingu.

Zobacz też Półfinał konkursu piękności. To one powalczą w finale o koronę i tytuł Miss

 O awans do wielkiego finału walczyło aż 58 pięknych kobiet z całej Małopolski. Wśród nich znalazły się także kandydatki z Sądecczyzny, Limanowszczyzny i powiatu gorlickiego. Jurorzy nie mieli łatwego zadania, bo wszystkie kandydatki prezentowały się naprawdę pięknie. Spośród wszystkich półfinalistek tylko trzydzieści mogło awansować do finału.

W gronie najpiękniejszych nastolatek Małopolski znalazły się:

To właśnie one już w czerwcu powalczą w wielkim finale o koronę i tytuł Miss Nastolatek Województwa Małopolskiego 2022. W gronie najpiękniejszych nastolatek Małopolski znalazła się także Vanessa Jarząbek z Nowego Sącza, a także Natalia Bugajska z Przyszowej, Martyna Dzióbek z Poręby Wielkiej i Małgorzata Skowronek z Kasiny Wielkiej. Trzymamy za nie mocno kciuki! ([email protected] Fot. Robert Kobylinski Photography)Dziękujemy za przesłanie błędu