Trwa wczytywanie strony. Proszę czekać...
Wtorek, 21 marca. Imieniny: Benedykta, Lubomiry, Lubomira
13/05/2020 - 11:20

Piękne sądeczanki w półfinale Miss Małopolski. Która z nich zwycięży? [ZAGŁOSUJ]

W półfinale konkursu Miss Małopolski 2020 znalazło się aż osiem pięknych kobiet, które pochodzą z naszego regionu. Już wkrótce powalczą o koronę i tytuł najpiękniejszej kobiety Małopolski. Która z nich ma największe szanse na zwycięstwo? Poznaj piękne półfinalistki z powiatu nowosądeckiego, gorlickiego i limanowskiego, a następnie zagłosuj w naszej sondzie.

W tegorocznym półfinale konkursu Miss Małopolski znalazło się aż osiem pięknych kobiet z naszego regionu. W sumie do półfinału awansowało ponad sto osób. Już wkrótce zmierzą się ze sobą i powalczą o koronę i tytuł najpiękniejszej kobiety Małopolski, a także o awans do ogólnopolskiego konkursu Miss Polski 2020.

- Tradycją konkursów regionalnych było, że regionalne Miss znaliśmy do końca maja każdego roku. Wydarzenia w Polsce i na świecie związane z pandemią koronawirusa zmusiły nas do zmiany planów organizacji konkursu, co spowodowało, że nowe Miss i Miss Nastolatek Małopolski poznamy jesienią - informują organizatorzy konkursu.

Półfinał Miss Małopolski planowany jest na przełomie czerwca i lipca, jednak ze względu na sytuację epidemiologiczną odbędzie się on w innej formie niż do tej pory.

- Mamy w planach realizację w małych grupach nagrania prezentacji każdej z uczestniczek, a materiał wideo zostanie udostępniony w kanałach social media. Na podstawie nagrań jury wyłoni finalistki jesiennej gali finałowej, a osoby śledzące ich udział oraz osoby zainteresowane samym konkursem będą mogły zobaczyć w równych warunkach każdą z uczestniczek - wyjaśniają organizatorzy.

Wśród półfinalistek konkursu Miss Małopolski 2020 znalazły się:

- Maria Filipowicz z Cieniawy
- Sara Kliwert z Gorlic
- Barbara Kowalczyk z Niedźwiedzia (powiat limanowski)
- Patrycja Wąchała ze Starego Sącza
- Oliwia Witowska z Tęgoborzy
- Angelika Podolak z Nowego Sącza
- Sandra Tokarczyk z Brzeznej
- Zuzanna Twaróg z Nowego Sącza

Czytaj dalej na kolejnej stronie...Dziękujemy za przesłanie błędu