Trwa wczytywanie strony. Proszę czekać...
Środa, 19 czerwca. Imieniny: Gerwazego, Protazego, Sylwii
22/06/2022 - 18:35

Piękność spod Nowego Sącza podbija świat. Mówią o niej naga bogini [ZDJĘCIA]

O karierze modelki marzyła już od czasów szkoły podstawowej. Kiedy miała osiemnaście lat, wysłała swoje zdjęcia do warszawskiej agencji, która natychmiast się nią zainteresowała i już po dwóch tygodniach podpisała z nią kontrakt z agencją w Tokio. Od tamtego czasu nieustannie jest na topie. Taką oszałamiającą karierę robi Alicja Ruchała ze Świdnika koło Łososiny Dolnej. Jej zdjęcia na Instagramie są oszałamiające.

 

Kiedy kilka lat temu pojawiła się na okładce „Playboya”, zyskała miano „nagiej bogini”, a zdjęciowa sesja z jej udziałem została uznana za jedną z najseksowniejszych w magazynie. Jednak to nie Polskę podbija piękna modelka Alicja Ruchała, która pochodzi ze Świdnika koło Łososiny Dolnej. Bardziej jest znana za granicą niż w kraju. Tam też bawi najczęściej.

Mówi się o jej uderzającym podobieństwie do legendarnej francuskiej aktorki Brigitte Bardot, która w latach sześćdziesiątych  uchodziła za symbol seksu. Jednak Alicja Ruchała nie wybrała kariery w świecie kina. Postawiła na świat mody, o czym marzyła od dziecka, potem marzenia zrealizowała.   

Kiedy miałam osiemnaście  lat, wysłałam swoje zdjęcia do warszawskiej agencji, która natychmiast się mną zainteresowała i już po dwóch tygodniach podpisałam z nią kontrakt z agencją w Tokio – mówiła Alicja Ruchała w wywiadzie dla Super Expressu.

Czytaj też Najpiękniejsze sądeckie dziewczyny. Te ślicznotki podbiją Instagram [ZDJĘCIA]

W rozmowie z gazetą podkreśla, że do wszystkiego doszła sama.- Od dziecka pracuję i zarabiam po to, aby spełniać wszystkie swoje zachcianki i marzenia. Zarabiam sama i inwestuję w to, co kocham. I nikt mi tego nie zabroni.

Piękna Alicja nieustannie jest na topie. Osiągnęła sukces w Rosji, Turcji, Japonii, Wielkiej Brytanii, Stanach Zjednoczonych oraz w Meksyku.

Od jakiegoś czasu próbuje też swoich sił jako wokalistka. Kilka lat temu modelka chciała reprezentować Polskę na Eurowizji, jednak do festiwalu się nie zakwalifikowała.

Czytaj też Sądecka milionerka Instagrama Ola Nowak pokazała gorące foty [ZDJĘCIA]

Niezrażona niepowodzeniem nagrywa kolejne clipy i nie boi się odważnych stylizacji. W teledysku do utworu "Living My Life" została wystylizowana na lalkę Barbie. [email protected] fot. screnn YouTube, Instagram

Czytaj też Ma tylko jedenaście lat. Emilia z Sącza zawojowała Amerykę [ZDJĘCIA] 

Zobacz najlepsze zdjęcia pięknej Alicji. Kliknij TUTAJ

StronyDziękujemy za przesłanie błędu