Trwa wczytywanie strony. Proszę czekać...
Wtorek, 25 stycznia. Imieniny: Miłosza, Pawła, Tatiany
29/04/2021 - 14:45

Pisanki z sądeckim motywem: poznajcie nagrodzonych czytelników [ZDJĘCIA]

Czy udekorowane jajka mogą być dziełem sztuki? Oczywiście, że tak! Najlepszym tego przykładem są prace przesłane do naszej redakcji na wielkanocny konkurs na najpiękniejsze sądeckie pisanki. Kto został nagrodzony?

Pisanki Urszuli Król (fot. UK)

Kolorowe, starannie wykonane i zachwycające - takie są pisanki przygotowane przez czytelników "Sądeczanina". Dziękujemy wszystkim, którzy nadesłali do naszej redakcji zdjęcia pięknych pisanek. Motywem przewodnim wielkanocnej zabawy były motywy sądeckie. Które prace najbardziej nas zachwyciły?

Redakcyjne upominki trafią w ręce pani Urszuli Król ze Starego Sącza. Pisanki przygotowane przez naszą czytelniczkę są malowane farbą akrylową. Uzdolniona ręka pani Urszuli wyczarowała na niej przepiękne i kolorowe sądeckie motywy. Nawet najdrobniejsze detale są perfekcyjne dopracowane.

Nagrody w konkursie pisankowymPisanki Urszuli Król (fot. UK)

Kolejny zestaw upominków od redakcji trafi w ręce 12-letniej Julki z Olszanki. Cieszymy się, że nasi młodsi czytelnicy również chcą dzielić się swoimi talentami na łamach portalu "Sądeczanin". Gratulujemy!

Pisanki Julii (fot. czytelniczka)

Z nagrodzonymi skontaktujemy się mailowo. Nagrody czekają do odbioru w sekretariacie redakcji "Sądeczanina" czynnym od poniedziałku do piątku w godzinach od 8:00 do 16:00. Zdjęcia pięknych sądeckich pisanek pani Urszuli Król możecie zobaczyć w galerii zdjęć. (s.siwulska@sadeczanin.info)

Pisanki z sądeckim motywem od pani Urszuli Król
Nasza czytelniczka Urszula Król ze Starego Sącza wszystkie pisanki malowała własnoręcznie farbą akrylową. Efekt wyszedł zachwycający!


Dziękujemy za przesłanie błędu