Trwa wczytywanie strony. Proszę czekać...
Piątek, 1 marca. Imieniny: Albina, Antoniny, Radosławy
24/02/2020 - 19:55

Plenerowy przegląd butelek po alkoholu

Już kilkuletnie dzieci wiedzą, że śmieci należy wyrzucać do specjalnych kontenerów, czy też przeznaczonych do tego pojemników. Niestety nie wszyscy dorośli mogą pochwalić się stosowaniem do tej zasady, czego dowód mamy na nowosądeckiej ulicy Adama Asnyka.

Worki pełne śmieci oraz puste butelki po różnego rodzaju alkoholach, to obrazek jaki możemy napotkać przechodząc łącznikiem ulicy Asnyka z Węgierską w kierunku wiaduktu kolejowego. Nie trzeba zbyt wiele czasu poświęcić na obserwację, aby stwierdzić, że ktoś to celowo przywiózł i zostawił.

W pobliżu znajdują się zabudowania mieszkalne, teren budowy, zakłady pracy, czy schronisko dla zwierząt, a samo miejsce jest doskonale widoczne dla przejeżdżających samochodów. Tym bardziej dziwi więc zuchwałość i premedytacja tego, kto w ten sposób pozbył się swoich śmieci.

Na nic wszelkiego rodzaju programy mające zadbać o czystość miasta, czy porządek na terenach zielonych, jeśli mieszkańcy Sądecczyzny nie rozumieją, że takim działaniem szkodzą środowisku.

([email protected]). Fot. CzytelnikDziękujemy za przesłanie błędu