Trwa wczytywanie strony. Proszę czekać...
Środa, 27 września. Imieniny: Damiana, Mirabeli, Wincentego
27/05/2023 - 23:15

Po 17 latach działalności zamyka się popularny sądecki klub La Rocca

Maj to ostatnie dni funkcjonowania klubu La Rocca. „Z przykrością informujemy, że to już koniec. 29 maja zamykamy nasze drzwi na zawsze” – przekazali właściciele popularnego wśród sądeczan miejsca przy ul. Szwedzkiej 3.

- Straszne - to był klub moich studentów – napisał na Facebooku dr Krzysztof Pawłowski, były rektor WSB-NLU.

Podobnych komentarzy jest dziesiątki, bo klub na dobre zaznaczył się na imprezowej mapie Nowego Sącza. Można tu było nie tylko dobrze się bawić, ale także smacznie zjeść.

My, jako redakcja Sadeczanin.info, chcielibyśmy przypomnieć wydarzenie sprzed ośmiu lat, które odbyło się w klubie La Rocca, a my mogliśmy być jego partnerem medialnym. Ba, nasz dziennikarz (Bogumił Storch) miał nawet okazję w nim współuczestniczyć jako juror. To wybory Miss Maturzystek Ziemi Sądeckiej, które Stowarzyszenie dla Miasta organizowało wraz z La Roccą. Decyzją jury tytuł najpiękniejszej maturzystki zdobyła wtedy Gabriela Cegielska z I Liceum im. Jana Długosza w Nowym Sączu.

Wydarzenie przypominamy w galerii zdjęć.

[email protected], fot. JB

Wybory Miss Maturzystek Ziemi Sądeckiej w 2015 roku
Maj to ostatnie dni funkcjonowania klubu La Rocca. „Z przykrością informujemy, że to już koniec. 29 maja zamykamy nasze drzwi na zawsze” – przekazali właściciele popularnego wśród sądeczan miejsca przy ul. Szwedzkiej 3. Przypominamy wybory Miss Maturzystek Ziemi Sądeckiej, które Stowarzyszenie dla Miasta organizowało wraz z La Roccą osiem lat temu.


Dziękujemy za przesłanie błędu