Trwa wczytywanie strony. Proszę czekać...
Sobota, 4 lutego. Imieniny: Andrzeja, Mariusza, Weroniki
21/11/2022 - 19:05

Po wygranej w The Voice of Poland: gdzie chce dać koncert Dominik spod Limanowej

- Facet, który głosem kruszy beton, tak jego występ w jednym odcinków The Voice od Poland anonsował Tomasz Kammel. I tak się właśnie stało. Dominik Dudek z Pasierbca koło Limanowej talentem zmiażdżył wszystkich muzycznych rywali. Czy teraz zacznie się jego marsz po sławę i na szczyty list przebojów? Zaraz po wygranej zdradził, że ma ogromny apetyt na sławę.

Udało się tylko jemu

Długa jest lista młodych, zdolnych artystów z naszego regionu, którzy  walczyli o swój sukces w The Voice of Poland.  O finał otarli się Michał Szczygieł, Izabela Szafrańska, ale głównej nagrody nie zdobyli. Ta sztuka udała się Dominikowi Dudkowi z Pasierbca koło Limanowej. To on pokonał w ostatecznej rozgrywce dwóch rywali i wygrał telewizyjne show,

-Kochani, brak mi słów!! Powiedzieć, że czuje się wspaniale, to nic nie powiedzieć. Bardzo dziękuje wszystkim, którzy mnie wspierali przez cały ten program. Muszę trochę odpocząć, ale już za kilka dni biorę się do roboty i na pewno pojawi się dużo mojej muzyki – napisał Dudek na Instagramie zaraz po wygranej.  

czytaj też Właściciel krynickiego hotelu to miliarder. Pokochała go piękność młodsza od niego o 50 lat [ZDJĘCIA] 

Dominik Dudek zaczyna marsz po sławę?

Czy  kiedy już nieco odpocznie zacznie się jego marsz po sławę i na szczyty list przebojów? - To coś o czym jeszcze dwa miesiące temu nawet nie marzyłem, nawet nie mogłem pomyśleć, a teraz doszedłem do finału i odebrałem statuetkę zwycięzcy - mówił w rozmowie na antenie Telewizji Polskiej.

Jak zdradził, jego największym marzeniem jest koncert na Wemblay. - Może w tym momencie brzmi to abstrakcyjnie, ale uważam , że warto sobie stawiać wysokie cele,  Chciałbym grać jak najwięcej koncertów bo uwielbiam być na scenie – dodał Dominik.  

- Facet, który głosem kruszy beton, tak  jego występ w jednym z  kolejnych odcinków The Voice od Poland anonsował Tomasz Kammel. Ta zapowiedź była nawiązaniem do profesji naszego krajana, który jest budowlańcem. Na co dzień  pracuje w firmie swojego ojca, ale nie jest wokalistą amatorem. Ukończył Akademię Muzyczną w Katowicach. Gra na saksofonie, fortepianie, gitarze, basie i perkusji.

czytaj też Ależ one wyrosły! Tak teraz wyglądają nasze sześcioraczki z Tylmanowej [WIDEO][ZDJĘCIA]  

Do tej pory Dominik Dudek spełniał się w zespole Redford

Na Youtube można odnaleźć sporo ich piosenek, a najpopularniejszym singlem grupy jest numer "Drzazgi". Jeszcze wcześniej na talencie Dudka poznał się szkocki wokalista i producent Edwyn Collins, który w przeszłości nagrał światowy przebój "A Girl Like You". Ostatecznie jednak  współpraca artystów nie przyniosła oczekiwanych efektów.

W jednej z odsłon The Voice of Poland" Dominik Dudek przyznał, że różne niepowodzenia skłaniały go nawet do  porzucenia marzeń o muzycznej karierze, od czego odwiodła go jego dziewczyna, Ola. -  To ona mnie namówiła żebym  zgłosił się do programu. Wysłała za mnie zgłoszenie - mówił w programie "Pytaniu na Śniadanie”.

czytaj też Piękna Marcelina ze wsi koło Limanowej robi furorę na całym świecie [ZDJĘCIA]  

Trafił do drużyny Thomsona i Barona czyli Aleksandra Milwiwa  oraz Tomasza Lacha  z zespołu Afromental. -  Czujemy wielką dumę, radość, cieszymy się razem z nim. To jest jego wielkie zwycięstwo, które sobie wyśpiewał. Absolutnie na nie zasługuje – powiedzieli muzycy po wygranej Dominika. ([email protected] fot. Instagram


 Dziękujemy za przesłanie błędu