Trwa wczytywanie strony. Proszę czekać...
Wtorek, 19 października. Imieniny: Michaliny, Michała, Piotra
15/09/2021 - 11:30

Po zarazie jeszcze większa katastrofa. Potworne przepowiednie jasnowidza

Brygady antyterrorystyczne wokół Sejmu, ludzie z karabinami na ulicach … takie sceny mrożące w żyłach krew zobaczył jasnowidz Wojciech Glanc, nie ustępujący popularnością słynnemu jasnowidzowi z Człuchowa Krzysztofowi Jackowskiemu. Czy w Polsce wybuchnie wojna domowa?

Wierzyć czy nie wierzyć w przepowiednie Wojciecha Glanca, jasnowidza, znanego z  telewizyjnego reality show „Big Brother”.    

 Jego ostatnie wizje  mogą budzić prawdziwa grozę. Zobaczył na ulicach Warszawy ludzi z karabinami. To – jak twierdzi – może  być zapowiedź stanu wojennego lub wręcz wojny domowej.

Pojawia mi się obraz brygad antyterrorystycznych na ulicach, w okolicach Sejmu, w okolicach TVN, w przypadku TVN ja to widzę wręcz w charakterze oblężenia – mówił  Glanc swojej wizji relacjonowanej na kanale YouTube, tak jak to robi Krzysztof Jackowski.   

Twierdzi też, że ludzi z karabinami i w maskach widzi wokół Sejmu oraz Pałacu Prezydenckiego. - Mam wrażenie jakiejś dziwnej akcji, bardzo groźnej, jakiejś dziwnej akcji prowokacyjnej - opowiadał.

Jego zdaniem w naszym kraju na ulicę zostanie wyprowadzone wojsko. - Słyszę potężny huk, ogromny huk w centrum Polski. Jakaś akcja, jakieś wydarzenie, które będzie rodzajem wykręconej do góry nogami prowokacji. Bo chodzi nie o wojnę z Ukrainą czy Białorusią, ale wojnę tu, w środku. Twierdził też, że widzi zabitych  medyków, powybijane szyby, dużo rozbitego szkła.

Czy to naprawdę może się stać? Wizje Glanca miały się spełniać wielokrotnie. Ponoć przewidział między innymi wybuch w Bejrucie śmierć księcia Filipa, a ostatnio mówił o kolczastym płocie na wschodnich granicach. (jagienka.michalik@sadeczanin.info)  fot. screen YouTube                      Dziękujemy za przesłanie błędu