Trwa wczytywanie strony. Proszę czekać...
Piątek, 28 lutego. Imieniny: Ludomira, Makarego, Wiliany
15/08/2019 - 13:10

Półfinał Miss Polski za pasem. Dwie sądeczanki w ścisłym gronie najpiękniejszych

W piątek, 6 września w amfiteatrze w Świnoujściu, odbędą się półfinały konkursu Miss Polski 2019. Wśród dziewczyn, które zakwalifikowały się do ścisłej czołówki najpiękniejszych Polek, są dwie sądeczanki: Martyna Nidecka, I vice miss ziemi sądeckiej 2019 i Paulina Bołoz. Zgrupowanie nad morzem zaczyna się 30 sierpnia.

W finale Miss Polski znalazły się dwie sądeczanki

Dwie sądeczanki: Martyna Nidecka, I vice Miss Ziemi Sądeckiej 2019 oraz Miss Publiczności 2019 i Paulina Bołoz, Miss Galerii Trzy Korony (dzika karta)zakwalifikowały się do półfinałów Miss Polski 2019. W czerwcu jury wybrało 46 kandydatki do korony i tytułu Miss Polski 2019.W eliminacjach uczestniczyło 150 dziewcząt z całego kraju. Były wśród nich regionalne miss, wicemiss, posiadaczki „zielonych kart” oraz te panny, które zgłosiły się za pośrednictwem formularza na stronie internetowej Miss Polski.

Martyna Nidecka mieszka w Nowej Wsi. Uczęszcza do liceum ogólnokształcącego o profilu sportowym. Interesuje się sportem, a jej ulubiona dyscyplina to siatkówka. Lubi pływać i chodzić po górach, a także czytać dobre kryminały. Jej pasją jest zdrowy tryb życia. Ponadto zgłębia tajniki kosmetologii i tym chciałaby się zająć w przyszłości. Jej marzenie to własny gabinet kosmetyczny. Wakacje w tym roku spędza w Zakopanem.

W finale Miss Polski znalazły się dwie sądeczanki

Paulina Bołoz z Krzyżówki, we wrześniu rozpocznie ostatni rok nauki w Technikum Organizacji Reklamy. Jej marzeniem jest dalsza edukacja na studiach o kierunku Reklama i Public Relations. Uwielbia jazdę na rolkach i górskie wycieczki, do uprawiania których zachęcili ją rodzice. Wakacje spędza z przyjaciółmi na wyjzdach po polskich miastach i miasteczkach.

W finale Miss Polski znalazły się dwie sądeczanki

Wrześniowy półfinał Miss Polski 2019 odbędzie się w nadmorskim Świnoujściu. Stąd pochodzi obecnie panująca Miss Polski 2018, Olga Buława, która z zawodu jest stewardesą. W Świnoujściu, we wrześniu odbędzie się też finał Miss Polski Nastolatek 2019.  

(MK) fot. aut.Dziękujemy za przesłanie błędu

SĄDECZANIN ROKU 2019

Miesięcznik "Sądeczanin" luty 2020