Trwa wczytywanie strony. Proszę czekać...
Czwartek, 28 września. Imieniny: Libuszy, Wacławy, Wacława
31/12/2022 - 14:00

Przy muzyce na deptaku, Górze Parkowej lub też na stokach narciarskich. Tak powitają 2023 rok w Krynicy

Na balach sylwestrowych, narciarskich stokach, kuligach lub też przy muzyce na deptaku i Górze Parkowej. Tak 2023 rok mieszkańcy i turyści powitają w krynickim uzdrowisku.

Sylwestrową noc można spędzić na balach sylwestrowych i domówkach. Dla tych, którzy nie mają innych planów, zabawę pod chmurką na deptaku oferuje Krynica-Zdrój.

Tradycyjnie powitanie nowego 2023 roku odbędzie się na deptaku. Kapela "Comers" zacznie przygrywać od godz. 22. Taneczna impreza pod gołym niebem, na której każdy jest mile widziany, zakończy po północy. Organizatorem tej bezpłatnej imprezy na świeżym powietrzu jest krynickie Centrum Kultury. 


Wyjątkową sylwestrową noc przeżyją uczestnicy zabawy w stylu retro na Górze Parkowej. Muzyczna zabawa z DJ-em rozpocznie się tutaj   o godz. 20. O północy niebo rozświetlą sztuczne ognie, a to wszystko w magicznej atmosferze Parku Światła.

W uzdrowisku powitanie nowego 2023 będzie nie tylko muzyczne, ale i na sportowo. Dla miłośników białego szaleństwa i aktywnego spędzania czasu na nartach. To dla nich właśnie stacje narciarskie w Krynicy i Tyliczu organizują sylwestra na stoku oraz nocne jazdy. Organizatorzy oferują ponadto zabawę z DJ-em, fajerwerki oraz zjazd z pochodniami. (MK) fot. ilustracyjne Dziękujemy za przesłanie błędu