Trwa wczytywanie strony. Proszę czekać...
Wtorek, 21 marca. Imieniny: Benedykta, Lubomiry, Lubomira
10/10/2022 - 07:30

Rafał Talarczyk z Kadczy przeżył chwile grozy w The Voice of Poland [ZDJĘCIA]

Jak idzie naszym Lachom w telewizyjnym show The Voice of Poland? Dominik Dudek z Pasierbca już stoczył zwycięską bitwę na głosy. Ta sztuka nie udała się Rafałowi Talarczykowi z Kadczy, ale wokalista nadal pozostaje w grze, choć przeżył chwile grozy.

Ależ to była emocjonująca rywalizacja! Na muzycznym ringu Rafał Talarczyk stanął do walki z utalentowaną Mają Juszczak. W duecie zaśpiewali utwór ,,Pół kroku stąd” z bajki Vaiana – Skarb Oceanu.

czytaj też Mówią z dumą, że są Lachami. Troje wokalistów z Sądecczyzny podbiło serca jurorów The Voice of Poland

Ostateczny werdykt należał do Lanberry, nie tylko znanej wokalistki, ale także  współautorki hitów, które przyniosły zwycięstwo w Eurowizji Junior  Roksanie Węgiel i Viki Gabor. To właśnie drużynie Lanberry znalazł się Talarczyk.

czytaj też Już nie piosenkarka a skandalistka? I znowu głośno o sądeckiej celebrytce Majce Jeżowskiej

Jurorka wskazała na Maję. Ale nasz krajan  nie pożegnał się z  telewizyjnym show .Jak to możliwe? Regulamin programu zakłada tak zwaną kradzież  uczestników. Za pomocą przycisku z napisem ,,Chcę Ciebie”  mogą to  zrobić pozostali jurorzy i w ten sposób zatrzymać wybranego faworyta w The Voice of Poland. Taką szansę dali Rafałowi  Marek Piekarczyk oraz Justyna Steczkowska. Talarczyk trafił teraz do drużyny Piekarczyka i nadal będzie walczył o zwycięstwo.

czytaj też Ślepy los daje popalić Katarzynie Ucherskiej. Mężczyźni prześladują gwiazdę z Nowego Sącza? 

Pochodzący z Kadczy wokalista ukończył sądecką szkołę muzyczną. Jest także absolwentem Akademii Muzycznej im. Karola Szymanowskiego w Katowicach. Rafał to zdecydowanie człowiek-orkiestra. Publiczność ze śląska może go kojarzyć m.in. ze wspaniałych ról w Teatrze Rozrywki w Katowicach. Deski teatru go pokochały. Czy tak samo będzie ze sceną muzycznego show? –  czytamy o nim na internetowej stronie programu.

Przypomnijmy, że swoją wygraną bitwę na głosy stoczył już Dominik Dudek z Pasierbca.  

Jak mu się to udało? Czytaj też  „Głosem kruszy beton”. Dominik Dudek zmiótł z ringu rywalkę w The Voice of Poland

W trzyosobowej drużynie z naszego regionu jest jeszcze Aleksandra Król z Limanowej, która rywalizację na muzycznym ringu ma jeszcze przed sobą.([email protected]) fot. screen TVP Dziękujemy za przesłanie błędu