Trwa wczytywanie strony. Proszę czekać...
Wtorek, 21 września. Imieniny: Darii, Mateusza, Wawrzyńca
20/07/2021 - 13:25

Sądeczanka Magdalena Majda w finale Miss Polski. W sierpniu powalczy o koronę

Piękna Magdalena Majda, która jest mieszkanką Świniarska, znalazła się w ścisłym gronie finalistek, najpiękniejszych kobiet naszego kraju. Już 20 sierpnia powalczy o koronę i tytuł Miss Polski 2021. Gala finałowa odbędzie się w Nowym Sączu.
 

Półfinał konkursu piękności już za nami. Jurorzy nie mieli łatwego zadania, bo spośród pięknych półfinalistek z całej Polski, mogli wybrać jedynie dwadzieścia cztery, które już 20 sierpnia powalczą o koronę i tytuł Miss Polski 2021. Po raz pierwszy gala finałowa odbędzie się w nowym amfiteatrze w Parku Strzeleckim w Nowym Sączu.

Przez pięć lat konkurs Miss Polski, Miss Supranational i Mister Supranational odbywał się w Krynicy Zdroju. W tym roku najpiękniejsze kobiety i najprzystojniejsi mężczyźni z całej Polski i ze świata przyjadą do naszego miasta.  

W tegorocznym finale województwo małopolskie będą reprezentować trzy piękne kobiety: Gabriela Ziembańska (Miss Małopolski 2021), Monika Wsolak (Miss Krakowa 2021) i pochodząca ze Świniarska Magdalena Majda (I Wicemiss Małopolski 2021). 

Piękna Magdalena Majda ma 21 lat. Aktualnie studiuje biologię na Uniwersytecie Jagiellońskim. Interesuje się psychologią rozwoju człowieka oraz biologią molekularną. W przyszłości chciałaby prowadzić badania nad nowotworami, szczególnie u kobiet.

- Na co dzień prowadzę aktywny tryb życia, który pozytywnie wpływa na moje samopoczucie oraz kondycję. Niedawno rozpoczęłam swoją przygodę z modelingiem. Konkurs Miss Małopolski i Miss Polski jest dla mnie świetną przygodą. Daje szansę na poznanie ciekawych ludzi, wymianę doświadczeń, wzbogacenie wiedzy na rozmaite tematy, a także na zbudowanie pewności siebie. Uważam, że konkurs jest też dobrą okazją na lepsze poznanie samej siebie – wyznaje Magdalena Majda.

- Nie liczy się jedynie wygląd zewnętrzny, ale to co sobą reprezentujemy, nasza kobiecość, nie tylko ta przejawiająca się w czerwonych ustach i obcisłej sukience, ale ta która jest w głębi nas. Wszystkie dziewczyny, które poznałam podczas konkursu są wyjątkowe, każda ma w sobie coś, co ją wyróżnia. Piękne jest to, że potrafimy powiedzieć sobie nawzajem: "jesteś śliczna", "masz świetną figurę", bez zazdrości, bez cienia zawiści, to naprawdę się ceni. Moja mama zawsze powtarzała mi "bądź taką kobietą, która poprawia koronę innej, nie mówiąc światu, że się osunęła". I taką właśnie kobietą chcę być! Już teraz mogę szczerze powiedzieć, że jestem szczęśliwa, ponieważ mam odwagę robić to, co kocham i nie oglądam się za siebie – dodaje.

Przed finalistkami okres przygotowań. Pierwsze czterodniowe zgrupowanie odbędzie się już 26 lipca, a kolejne 14 sierpnia.

Przypomnijmy. W 2020 roku Sandra Naum została IV Wicemiss Polski, a w 2018 III Wicemiss Polski została Kinga Wawrzyniak. Trzymamy kciuki za nasze reprezentantki! (r.gajewski@sadeczanin.info Fot. Robert Kobyliński, Magdalena Majda)

Sądeczanka Magdalena Majda w finale Miss Polski. W sierpniu powalczy o koronę
Piękna Magdalena Majda, która jest mieszkanką Świniarska, znalazła się w ścisłym gronie finalistek, najpiękniejszych kobiet naszego kraju. Już 20 sierpnia powalczy o koronę i tytuł Miss Polski 2021. Gala finałowa odbędzie się w Nowym Sączu.


Dziękujemy za przesłanie błędu