Trwa wczytywanie strony. Proszę czekać...
Poniedziałek, 27 marca. Imieniny: Ernesta, Jana, Marka
20/01/2023 - 17:25

Sama się przyznała, że uszkodziła to audi. Taka jest siła Czytelników "Sądeczanina"

Mamy bardzo budującą informację – w ślad za opublikowanym na portalu Sądeczanin apelem udało się znaleźć sprawcę uszkodzenia samochodu zaparkowanego na jednym z osiedli w Starym Sączu. Sprawczyni sama się zgłosiła.

Kilka dni temu w publikacji na prośbę pana Kamila Majkrzaka apelowaliśmy do Was o pomoc w ustaleniu sprawcy uszkodzeń audi zaparkowanego na osiedlu Słonecznym w Starym Sączu. Poszkodowany nie ukrywał, że wierzy w siłę Internetu, bo już nie raz pokazaliście, że nie jesteście obojętni na takie sytuacje i zawsze jesteście gotowi do pomocy w podobnych sytuacjach. Z pewną nieśmiałością, właściciel audi liczył też, że i w sprawcy może odezwać się sumienie.

Zobacz też: DK 87: jest nowy wariant likwidacji zabójczych zakrętów w Barcicach. Ruszyły konsultacje

I tak się stało. Jak donosi pan Kamil: - Dziękuję wszystkim za pomoc. Sprawca sam zgłosił się na policję i przyznał się do popełnionego wykroczenia.

Okazało się, że winna jest kobieta a właściciel uszkodzonego pojazdu już ma gwarancję, że za jego naprawę zapłaci jej ubezpieczyciel. ([email protected] Fot.: archiwum sadeczanin.info)Dziękujemy za przesłanie błędu