Trwa wczytywanie strony. Proszę czekać...
Czwartek, 9 lutego. Imieniny: Bernarda, Eryki, Rajmunda
04/12/2022 - 20:00

Piękne dziewczyny z Nowego Sącza podbijają Instagram [ZDJĘCIA]

Mówi się, że Nowy Sącz jest pełen pięknych kobiet. Niektóre próbują swoich sił w wyborach Miss Polski, inne już urodę przekuły w sukces i robią oszałamiającą karierę. Są jednak i takie, które swoje wdzięki pokazują na Instagramie. Czy to otworzy im drzwi do wybiegu dla modelek.

O karierze modelki marzyła już od czasów szkoły podstawowej. Kiedy miała osiemnaście lat, wysłała swoje zdjęcia do warszawskiej agencji, która natychmiast się nią zainteresowała i już po dwóch tygodniach podpisała z nią kontrakt z agencją w Tokio. Od tamtego czasu nieustannie jest na topie. Taką oszałamiającą karierę robi Alicja Ruchała ze Świdnika koło Łososiny Dolnej. Jej zdjęcia na Instagramie są oszałamiające.

czytaj też Ale sensacja! Słynna Doda zakochała się w przystojniaku spod Nowego Sącza [ZDJĘCIA]

Karierę na wybiegu robi też Gabriela Jurczak, która jest zaprzeczeniem obowiązującego ideału urody wychudzonej modelki. To kobieta pełnych kształtów. Może właśnie dlatego  tak urzekła słynną modową blogerkę Maffashion, która współpracuje z największymi projektantami. Piękna Gabriela łamie wykreowane przez agencje reklamowe stereotypy i przez świat mody idzie jak burza.

czytaj też Karolina i Paulina. Najpiękniejsze w Polsce sądeckie bliźniaczki [ZDJĘCIA] 

Czy szanse na taki sukces mają i inne piękne dziewczyny z Nowego Sącza, które pokazują swoje wdzięki  na Instagramie. To cała armia ślicznotek! Kliknij Tutaj

StronyDziękujemy za przesłanie błędu