Trwa wczytywanie strony. Proszę czekać...
Sobota, 23 stycznia. Imieniny: Fernandy, Jana, Rajmundy
06/11/2020 - 14:00

Stowarzyszenie RobimyCośWięcej organizuje wielki kiermasz bożonarodzeniowy

Wolontariusze z wszystkich sekcji stowarzyszenia RobimyCośWięcej działają teraz w sekcji plastycznej, w ramach której wykonują przepiękne, bożonarodzeniowe ozdoby. Pieniądze uzyskane ze sprzedaży dekoracji zostaną przekazane na rehabilitację i leczenie podopiecznych stowarzyszenia – Marcelka i Paulinki.

Nowe obostrzenia sanitarne? Kolejne ograniczenia? Narodowa kwarantanna? Członkowie stowarzyszenia RobimyCośWięcej zdążyli już przywyknąć do tego, że od kilku miesięcy nic nie przychodzi łatwo. Za każdym razem zmagają się z trudnościami, które czynią z ich pracy wyzwanie dające jeszcze więcej satysfakcji, niż początkowo można było się spodziewać.

Nowa akcja, do której będzie mógł się włączyć każdy, bez wychodzenia z domu, to kiermasz bożonarodzeniowy. Znowu będzie można pomóc, i to w piękny sposób. Wystarczy przygotować coś na licytację. Mogą to być ozdoby świąteczne, dekoracje, ciasta czy pierniczki – czyli wszystko, co bezpiecznie można wykonać w domu. W ramach licytacji będzie można również przekazać płyty, książki czy filmy o tematyce świątecznej.

Czytaj też: Jest moc! Afromental - "Zaufaj" w wykonaniu stowarzyszenia RobimyCośWięcej

Przedmioty można wystawić samemu lub przekazać członkom stowarzyszenia, którzy za nas zadbają o wszelkie formalności. Pomocne na pewno będą zdjęcia. Zamiast kupować dekoracje świąteczne w sklepach można wylicytować je w internecie, jednocześnie robiąc dobry uczynek. Zdobyte przedmioty mogą być również doskonałym, oryginalnym i niepowtarzalnym prezentem na Mikołaja lub gwiazdkę. Zachęcamy do wzięcia udziału w akcji i wsparcia Marcelka Pawlika oraz Paulinki Szkaradek! (k.kos@sadeczanin.info, fot. RCW)Dziękujemy za przesłanie błędu