Trwa wczytywanie strony. Proszę czekać...
Czwartek, 8 czerwca. Imieniny: Ady, Celii, Medarda
20/03/2023 - 14:40

Szczęśliwe życie Justyny Kowalczyk. Nasza gwiazda u boku męża i syna [ZDJĘCIA]

Jako zawodniczka była nazywana polską królową zimy. Sukcesy, jakie Justyna Kowalczyk odnosiła w biegach narciarskich sprawiły, że ma całą rzeszę fanów. Wydarzeniami ze swojego życia dzieli się z nimi na Instagramie. Możemy ją zobaczyć w towarzystwie męża i syna.

Justyna Kowalczyk jako zawodniczka

Przez całe lata dawała nam mnóstwo powodów do radości. Justynę Kowalczyk w naszym kraju zna niemal każdy. Pochodząca z Kasiny Wielkiej biegaczka narciarska w czasie swojej kariery sportowej wygrała niemal wszystko. Lista jej sukcesów jest bardzo długa.

Kowalczyk ma na koncie m.in. dwa złote medale olimpijskie (z Vancouver i Soczi), dwa złota z mistrzostw świata, cztery kryształowe kule za zwycięstwo w klasyfikacji generalnej Pucharu Świata czy cztery wygrane w Tour De Ski. 50 razy wygrała zawody Pucharu Świata i pięciokrotnie była wybierana sportowcem roku w Polsce.

Justyna Kowalczyk po zakończeniu kariery

Po zakończeniu kariery sportowej zawodniczka cały czas jest aktywna. Często występuje m.in. jako ekspertka telewizyjna, była również asystentką trenera polskiej kadry narodowej w biegach narciarskich.

W 2020 roku Kowalczyk wzięła ślub. Jej serce skradł Kacper Tekieli, instruktor wspinaczki sportowej, który zdobywa ośmiotysięczniki. We wrześniu 2021 roku para doczekała się syna, który ma na imię Hugo.

-  Zdarza mi się pakować walizki i ruszać na kolejne zgrupowanie, ale z mniejszą częstotliwością i intensywnością. Buduję własne gniazdo, co sprawia mi wielką frajdę – mówiła nie tak dawno Justyna Kowalczyk w szczerej w rozmowie z onet.pl.

Dużo o życie naszej utytułowanej zawodniczki jej fani dowiadują się z Instagrama. Justyna Kowalczyk publikuje tutaj wiele zdjęć, na których widzimy w jakie sposób spędza teraz czas. Wyjazdy, spacery, treningi, wspólne chwile z mężem i synem… Wygląda na niezwykle szczęśliwą. ([email protected], fot.: justyna.kowalczyk.tekieli/ Instagram)

Aby zobaczyć zdjęcia Justyny Kowalczyk z mężem i synem przejdź na następną stronę

Kolejne zdjęcie na następnej stronie

Strony

Dziękujemy za przesłanie błędu