Trwa wczytywanie strony. Proszę czekać...
Niedziela, 5 kwietnia. Imieniny: Ireny, Kleofasa, Wincentego
12/03/2020 - 20:15

Tak bawili się seniorzy z „Barskiego” przed koronawirusem

W związku z nastającym czasem ograniczonych spotkań towarzyskich, związanym z sytuacją epidemiologiczną, zarząd osiedla Barskie w Nowym Sączu, postanowił uprzyjemnić ten czas jego mieszkańcom, przypominając wspólnie spędzone chwile w pierwszym kwartale tego roku.

- Nowy rok, rozpoczęliśmy uroczyście i wesoło. Po prostu, wspaniała niezapomniana zabawa. Taką imprezę, zafundował na koniec karnawału, mieszkańcom osiedla barskiego, zarząd osiedla, na czele z przewodniczącym Mieczysławem Gwiżdżem i działaczami Stowarzyszenia „Sądeczanie Razem” – wspomina Elżbieta Janowiec.

Spotkanie, w którym uczestniczyło ponad 60 osób, odbyło się w Starosądeckiej Jadłodajni „MIŚ”. W czasie jego trwania, pomimo typowo szampańskiego nastroju, nadarzyła się okazja, aby porozmawiać o kolejnych inicjatywach zarządu osiedla i Stowarzyszenia „Sądeczanie Razem”, w tym o wyjazdach na baseny termalne na Słowacji i Węgrzech.

Już dwa tygodnie później, mieszkanki osiedla miały możliwość świętowania Międzynarodowego Dnia Kobiet.

- U nas to już można by rzec tradycja z celebrowaniem święta kobiet. W tym roku 30 mieszkanek osiedla, postanowiło, przy słodkościach, spędzić kilka chwil „tylko dla siebie” - wyjaśnia Janowiec.

 O paniach, szczególnie w tym dniu, nie zapomniał przewodniczący zarządu osiedla, obdarowując je małym upominkiem oraz dobrym słowem. Jednocześnie podziękował, Elżbiecie Janowiec, Robertowi Krerowiczowi, Zofii Świerad oraz Bogusławie Ręgiel, za ich aktywną postawę w lokalnych działaniach.

Co jeszcze w planach ma zarząd osiedla? Na razie nie chce uchylić rąbka tajemnicy, tym samym prosząc o śledzenie osiedlowych tablic ogłoszeń.
 

(Karol Trojan) [email protected], fot.: archiwum zarządu osiedla Barskie

Osiedle Barskie wspomina kończący się kwartał
Kilka spotkań, rozmowy i snucie planów na przyszłość. Tak w skrócie, zarząd osiedla Barskie w Nowym Sączu, podsumował pierwsze trzy miesiące 2020 roku (fot.: archiwum zarządu osiedla Barskie).


Dziękujemy za przesłanie błędu