Trwa wczytywanie strony. Proszę czekać...
Sobota, 26 września. Imieniny: Cypriana, Justyny, Łucji
27/12/2019 - 17:50

Taka świąteczna reklama, że sądeczanom pozostaje tylko spalić się ze wstydu

Zdjęcie, które załączyliśmy do publikacji nadesłał nam w ramach sygnału nasz Czytelnik. Fotka krąży już w Internecie w całej Polsce. Taka świąteczna reklama miasta, że mieszkańcom Nowego Sącza pozostaje tylko się spalić ze wstydu.

Taka świąteczna reklama, że sądeczanom pozostaje tylko spalić się ze wstydu

W którymś z programów telewizyjnych jeden z policjantów komentował – pytany o stosunek społeczeństwa do służb mundurowych - że on osobiście już na napisy „HWDP” wcale nie zwraca uwagi. Przekleństwo na początku powinno bowiem pisać się przez „CH” i dlatego równie dobrze można skrót zinterpretować zupełnie inaczej niż chcieliby autorzy podobnych bohomazów. Jak? Chętnie wstąpię do policji. Tylko chylić czoła takiemu dystansowi i gratulować poczucia humoru. Jednak napis na banerze, który ktoś zawiesił na kładce nad ulicą Nawojowską nie zostawia żadnych złudzeń i możliwości nadania mu żartobliwego wydźwięku.

Zobacz też: To już szczyt wszystkiego. Zaśmiecił brzegi Kamienicy i jeszcze się podpisał

Zdjęcie krąży wśród najpopularniejszych demotywatorów. I nie ma znaczenia czy ktoś go już zerwał i ile wisiał. Przekaz o sądeckiej kulturze osobistej poszedł w świat. – Wstyd na całą Polskę – skomentował Czytelnik, który natknął się na to zdjęcie w sieci. Jedyne co mogliśmy zrobić, to dla przyzwoitości zasłonić część liter.

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez SYGNAŁ

ES [email protected]Dziękujemy za przesłanie błędu

Miesięcznik Sądeczanin - wydanie wrześniowe