Trwa wczytywanie strony. Proszę czekać...
Piątek, 1 marca. Imieniny: Albina, Antoniny, Radosławy
12/12/2022 - 18:00

"Takie są święta", premiera piosenki i teledysku Wiktorii Tracz już dziś

Wiktoria Tracz z Nowego Sącza, artystka młodego pokolenia, tuż przed świętami Bożego Narodzenia, zaprezentuje swoją najnowszą piosenkę i teledysk „Takie są święta”. Premiera w poniedziałek, 12 grudnia.

Artystka młodego pokolenia Wiktoria Tracz tuż przed Bożym Narodzeniem zaprezentuje swoją najnowszą piosenkę „Takie są święta” wraz z teledyskiem. Premiera w poniedziałek, 12 grudnia.

-Piosenka wraz z teledyskiem już w oczekiwaniu na poniedziałkową premierę! - zapowiada Wiktoria. 

Wiktoria Tracz pochodzi z Nowego Sącza, obecnie mieszka w Londynie. Z muzyką związana jest od dziecka, jako nastolatka uczestniczyła w telewizyjnym show The Voice Kids.

20-latka nie tylko śpiewa, ale i komponuje. W 2020 roku wydała pierwszą, autorską EP-ke ,,Chaos”, w latach następnych zaprezentowała kolejne krążki.

Podczas koncertów w USA promowała swoją płytę ,,Powroty impossible’’.  Występowała też w chórkach dla Acentha Lang,  Dimond Dining Event, organizowanego przed wręczeniem nagród muzycznych The BRIT Awards. Mimo młodego wieku, na swoim koncie ma liczne nagrody ogólnopolskich i międzynarodowych festiwali muzycznych. (MK) fot. okładka płyty Dziękujemy za przesłanie błędu