Trwa wczytywanie strony. Proszę czekać...
Wtorek, 19 stycznia. Imieniny: Erwiny, Henryka, Mariusza
19/05/2020 - 07:45

Totalne zaskoczenie! Czy nasz gwiazdor Michał Szczygieł porzuci pop?

Po tym, jak Michał Szczygieł z Nowej Wsi został finalistą telewizyjnego show The Voice of Poland, szybko zyskał popularność na muzycznym rynku. Teraz, jak większość artystów, z powodu epidemii musiał zawiesić na kołku wszystkie swoje koncerty. Nie daje jednak o sobie zapomnieć i daje kameralne koncerty w internecie. Ostatnie nagranie jest totalnym zaskoczeniem. Nasz lokalny gwiazdor za sprawą Hot16Challenge2 przeistoczył się w rapera.

Zobacz też Andrzej Duda rapuje o koronawirusie. Jego teledysk robi furorę w sieci [WIDEO]

Nie jestem raperem, śpiewam pop, zastrzega Michał Szczygieł, który jako kolejny artysta musiał podjąć wyzwanie w Hot16Challenge2,  raperskiej pomocy, jaka zalała internet. Idea polega na wpłaceniu przez każdego z uczestników datków na pomoc dla lekarzy i całej służby zdrowia, przy czym każdy musi wykonać swoją „melorecytację” szesnastu wersów tekstu.

Szczygieł zrobił to znakomicie. Może jednak powinien zastanowić się nad zmianą muzycznego kierunku swojej kariery?

Zobacz też Koronarap Majki Jeżowskiej o tacie lekarzu i siostrze dentystce podbija sieć

Na razie, tak jak większość kolegów po fachu, z powodu epidemii koronawirusa nie może występować na koncertach, ale nie zasypia gruszek w popiele i jest aktywny w Internecie, gdzie daje „epidemiczne koncerty” i śpiewa swoje nowe kawałki.

zobacz też Krystyna Czubówna też rapuje! Jak słynna sądeczanka dała radę w Hot16Challenge

jagienka.michalik@sadeczanin.info fot. screen Sopot FestiwalDziękujemy za przesłanie błędu