Trwa wczytywanie strony. Proszę czekać...
Sobota, 8 sierpnia. Imieniny: Izy, Rajmunda, Seweryna
02/12/2019 - 13:55

W głowie się kręci od jej sukcesów. Piękna sądeczanka wicemistrzynią świata!

Jest piękna, ambitna i pracowita. Imponująca wytrwałość Patrycji Słaby prowadzi ją od sukcesu do sukcesu. Nasza sądecka piękność, która startuje w międzynarodowych mistrzostwach sportów sylwetkowych bikini fitness właśnie zakończyła jesienny sezon. Ale jaki to jest finał! Zdobyła wicemistrzostwo świata.

Największy sukces! To srebro cieszy mnie bardziej niż jakiekolwiek wcześniej zdobyte złoto – z radością donosi na swoim profilu na Facebooku Patrycja Słaby, która na zakończenie jesiennego sezonu wywalczyła tytuł Wicemistrzyni Świata Seniorek. Do najwyższego miejsca na podium zabrakło jej jednego punktu. Przegrała tylko ze Słowaczką.

Na razie piękna studentka rehabilitacji sądeckiej Państwowej Wyższej Szkoły Zawodowej musi złapać chwilę wytchnienia i wyleczyć kontuzję. Czeka ją operacja kolana, a potem rehabilitacja.

Oszałamiająca kariera Patrycji Słaby wystrzeliła rok temu podczas mistrzostw świata w ekwadorskim Quito, w kategorii sportów sylwetkowych bikini fitness.  Zajęła najwyższe miejsce na podium.

Czytaj też  Świat po prostu oszalał na punkcie tej dziewczyny z Nowego Sącza

We wrześniu była najpiękniejsza na międzynarodowych zawodach Arnold Classic Europe w Barcelonie. Wkrótce potem znowu okazała się najlepsza. Sięgnęła po złoto na mistrzostwach Polski w sportach sylwetkowych (bikini fitness). Obroniła tytuł zdobyty rok temu.

Czytaj też Fani byli w szoku. Katarzyna Zielińska potwornie przeraziła ich swoim wyglądem 

Zgarnęła też tytuł mistrzyni Świata Juniorów w sportach sylwetkowych bikini fitness w Ekwadorze i złoto na Arnold Classic Europe w kategorii seniorek i srebro w kategorii juniorek.  Pod koniec listopada przywiozła brąz Mistrzostw Świata w sportach sylwetkowych i kulturystyce w Hiszpanii.

[email protected]  fot. FacebookDziękujemy za przesłanie błędu

Sądeczanin HISTORIA (2-2020)