Trwa wczytywanie strony. Proszę czekać...
Wtorek, 4 sierpnia. Imieniny: Dominiki, Dominika, Protazego
12/07/2019 - 16:15

Weź „Sądeczanina” na wakacje i wygraj nagrodę!

Spędzasz letnie dni nad morzem, jeziorem, w górach lub przydomowym ogródku? Kup i weź ze sobą lipcowe lub sierpniowe wydanie miesięcznika „Sądeczanin” i...

Lato z miesięcznikiem Sądeczanin
Weź ze sobą miesięcznik "Sądeczanin" na wakacje, zrób zdjęcie w wakacyjnym ujęciu z dobrze widoczną okładką. Prześlij do nas na adres mailowy: [email protected] (z podaniem imienia, nazwiska i numeru telefonu) lub zgłoś w komentarzu pod postem konkursowym na Facebookowym fanpage'u Sądeczanina.

Konkurs trwa przez całe lato, aby każdy miał szansę wziąć w nim udział! Planujemy dwie tury. Na zdjęcia przesłane do 31 lipca 2019 będzie można głosować na portalu i na Facebooku od 1 sierpnia do 7 sierpnia. W drugiej turze na zdjęcia czekamy od 1 sierpnia do 22 sierpnia, głosowanie potrwa  od 23 sierpnia do 29 sierpnia 2019 roku.

Zapraszamy wszystkich czytelników miesięcznika "Sądeczanin" do czynnego udziału w konkursie. "Sądeczanin" zapewni ciekawą lekturę na wakacjach, a firma Rossmann - 10 kosmetyczek z kosmetykami. Zwycięzców poznamy 8 i 30 sierpnia!

Regulamin konkursu


Dziękujemy za przesłanie błędu

Sądeczanin HISTORIA (2-2020)