Trwa wczytywanie strony. Proszę czekać...
Poniedziałek, 17 czerwca. Imieniny: Laury, Leszka, Marcjana
13/05/2024 - 12:15

Wielka zabawa pod Nowym Sączem! Gwiazdy przyjechały na wesele reprezentanta Polski [ZDJĘCIA]

Ależ tutaj się działo! Gwiazdy sportu przyjechały do gminy Gródek nad Dunajcem. To właśnie w tym urokliwym zakątku Sądecczyzny reprezentant Polski w siatkówce Aleksander Śliwka pobrał się z siatkarką Jagodą Gruszczyńską. Do sieci trafiło sporo zdjęć z uroczystości.

Wesele Aleksandra Śliwki i Jagody Gruszczyńskiej

Hotel Heron nad Jeziorem Rożnowskim już wiele razy gościł gwiazdy świata sportu. Wystarczy wspomnieć chociażby o wizycie Roberta Lewandowskiego przed Euro 2016 czy też weselu piłkarza Jana Bednarka, które odbyło się latem 2022 roku. Kolejny zlot gwiazd mieliśmy w sobotę.

Tym razem na ślubnym kobiercu stanął siatkarz Aleksander Śliwka. Jego żoną została reprezentantka Polski w siatkówce plażowej - Jagoda Gruszczyńska. Jak donoszą “Sportowe Fakty” parę tworzyli od dziewięciu lat.

Wielka zabawa w gminie Gródek nad Dunajcem

Na jaki ubiór postawili nowożeńcy? Pan młody założył białą koszulę i czarny garnitur. Nie zabrakło również muchy. Jego wybranka miała na sobie długą białą suknię ozdobioną kwiatem tego samego koloru.

Na weselu pojawiły się również inne gwiazdy siatkówki. Obecni byli m.in. Bartosz Bednorz, Łukasz Kaczmarek (świadek ślubu), Jędrzej Gruszyczyński (brat pani młodej i drugi ze świadków), Aleksandra Wachowicz, Marcin Janusz, Michał Kubiak, Karol Kłos, Jakub Kochanowski, Artur Szalpuk, Mateusz Bieniek czy Bartosz Kurek.

W mediach społecznościowych pojawiły się zdjęcia z wesela. Jak się wydaje, zabawa była niezwykle udana! ([email protected], fot.: treeckoofficial/ Instagram, fokusgroup.pl/ Instagram - ikona)

Aby zobaczyć zdjęcia z wesela przejdź na następną stronęDziękujemy za przesłanie błędu