Trwa wczytywanie strony. Proszę czekać...
Poniedziałek, 10 sierpnia. Imieniny: Bianki, Borysa, Wawrzyńca
25/02/2014 - 08:17

Wielkanoc za pasem! Przygotuj najpiękniejsze palmy i pisanki

Choć do świąt wielkanocnych jeszcze trochę czasu, już dzisiaj Gminny Ośrodek Kultury w Gródku nad Dunajcem zaprasza do udziału w przeglądzie palm oraz pisanek wielkanocnych.
Konkurs ma charakter otwarty, preferowane są prace wykonywane samodzielnie, tradycyjnymi metodami. Bibułki, wstążki, suszone kwiaty – sposób przygotowania palm to kwestia wyłącznie fantazji i możliwości tworzącego palmę.
Przegląd odbędzie się w niedzielę palmową – 13 kwietnia 2014, w każdym z kościołów parafialnych gminy Gródek nad Dunajcem, po Mszy Św. Dokładna godzina zostanie podana przez księdza proboszcza w ogłoszeniach parafialnych.

Natomiast konkurs pisanek skierowany jest wyłącznie do uczniów szkół podstawowych i gimnazjalnych z terenu gminy Gródek nad Dunajcem. Podobnie jak w przypadku palm, technika wykonania prac jest dowolna , najlepiej, jeśli prace wykonane są technikami tradycyjnymi.
W konkursie biorą prace wykonane przez jednego ucznia lub grupę uczniów (dotyczy tylko uczniów klas 0-III szkół podstawowych).
Więcej na temat konkursu pisanek TUTAJ.
(i)
źródło i fot.: UG Gródek nad Dunajcem


Dziękujemy za przesłanie błędu

Sądeczanin HISTORIA (2-2020)