Trwa wczytywanie strony. Proszę czekać...
Czwartek, 23 września. Imieniny: Bogusława, Liwiusza, Tekli
15/11/2020 - 19:55

Wielogłowy: te psiaki chcą trafić przed zimą do nowych domów [ZDJĘCIA]

Z każdym tygodniem robi się coraz chłodniej. Choć kojce w Gminnym Schronisku dla Psów w Wielogłowach są solidne, choć psiaki mają wspaniałą opiekę zapewnioną przez pracowników i wolontariuszy, jest woda i pełna miska, to jednak każdy psiak, który tam obecnie przebywa ma nadzieję, że jeszcze przed zimą znajdzie nowego właściciela i docelowy dom.

Już wiele psiaków, które trafiły do tego prężnie działającego schroniska znalazło to, o czym marzą teraz obecni lokatorzy boksów.

Czytaj także: Zrzutka dla podopiecznych schroniska w Wielogłowach uruchomiona!

- Jest coraz chłodniej, nasze psiaki czekają na swoich nowych właścicieli. Nie kupuj - Adoptuj – Kochaj – zachęca do wzięcia pupila do domu Małgorzata Surowiak ze schroniska w Wielogłowach. - Przyjdź człowieku, podaruj ciepły dom.

Większość psów, które są tam potrzebują nowych kochających właścicieli i domu, w którym będą miały swoje miejsce do spania, pełną smakowitą miskę i były obdarzone miłością.

Większość z tych zwierzaków nigdy nie miała właściwej opieki. Może czas to zmienić, może i do nich uśmiechnie się los. Te psy na to zasługują.

Przypominamy też, że możesz wesprzeć czworonożnych podopiecznych Gminnego Schroniska dla Psów w Wielogłowach. Sądeczanin, wspólnie ze schroniskiem uruchomił zrzutkę. Zbieramy pieniądze na karmę dla psiaków i wszystko to, co jest potrzebne do opieki nad nimi.

Obejrzyj psy do adopcji: TUTAJ

StronyDziękujemy za przesłanie błędu