Trwa wczytywanie strony. Proszę czekać...
Sobota, 23 września. Imieniny: Bogusława, Liwiusza, Tekli
31/05/2023 - 23:55

Wiktoria i jej najnowszy singiel "Close". Sądecka wokalistka rozwija karierę nad Tamizą

Wiktora Tracz, młoda wokalistka z Nowego Sącza rozwija muzyczną karierę w Londynie. 25 maja ukazał się jej najnowszy singiel "Close", poznamy w nim artystkę w nowej odsłonie.

Wokalistka Wiktoria Tracz pochodzi z Nowego Sącza. Miała piętnaście lat, gdy wystąpiła w programie The Voice Kids. Teraz jako dwudziestoletnia kobieta rozwija karierę w Londynie, gdzie mieszka od 2016 roku.

W 2020 roku ukończyła The BRIT School, obecnie kończy licencjat na londyńskiej uczelni muzycznej ICMP. W planach ma zrobienie magistra. Wykształcenie jest dla Wiktorii ważne, nie przeszkadza jej w rozwijaniu kariery muzycznej! 

Młoda, polska wokalistka koncertuje w Wielkiej Brytanii, ale śpiewała też podczas pokazu mody w Paryżu. Nagrała dużo nowych utworów, między innymi piosenkę Lone Wolf z Mushbeat, która miała premierę w lutym. 25 maju ukazał się jej najnowszy singiel "Close". 

- Nowy singiel to coś wyjątkowego. Nagrany w maju, w stylu Drum & Bass. Nie mogę się już doczekać, żeby wszyscy zobaczyli mnie w takiej odsłonie. - tłumaczy Wiktoria Tracz. 

- Singiel dostępny na wszystkich platformach streaming-owych. Do piosenki jest też teledysk. 

(MK) fot. okładka singla "Close".  Dziękujemy za przesłanie błędu