Trwa wczytywanie strony. Proszę czekać...
Wtorek, 7 lutego. Imieniny: Ryszarda, Teodora, Wilhelminy
24/11/2022 - 14:15

Właściciel krynickiego hotelu to miliarder. Pokochała go piękność młodsza od niego o 50 lat [ZDJĘCIA]

Jego budowlany holding J.W. Construction przynosi mu miliardowe zyski. To do niego należy krynicki hotel Czarny Potok. Czy jeden z najbogatszych Polaków Józef Wojciechowski wiedzie życie jak w bajce u boku Patrycji Tuchlińskiej, młodszej od niego o prawie pięćdziesiąt lat? Taki obraz związku zamożnego biznesmena wyłania się z Instagrama.

To była miłość od pierwszego wejrzenia?

Po raz pierwszy pokazali się publicznie cztery lata temu i od razu wzbudzili sensację. Znany z listy stu najbogatszych Polaków Józef Wojciechowski zakochał się w młodszej od siebie o blisko pół wieku Patrycji Tuchlińskiej, która próbowała swoich sił w show biznesie jako modelka.  Plotkarskie serwisy spekulowały, że to tylko chwilowe zauroczenie miliardera, lubiącego się  otaczać się pięknymi kobietami.

czytaj też Piękna Marcelina ze wsi koło Limanowej robi furorę na całym świecie [ZDJĘCIA]  

Para przetrwała wszystkie plotki i komentarze, jakie przetoczyły się przez tabloidy. Romans znalazł swój finał ma ślubnym kobiercu a owocem ich miłości jest  syn, który przyszedł na świat w ubiegłym roku.

Czy małżonkowie wiodą życie jak z bajki? Niedawno pokazali się razem w Krynicy na uroczystości jubileuszu krynickiego hotelu Czarny Potok, który należy do Wojciechowskiego.

czytaj też Ależ one wyrosły! Tak teraz wyglądają nasze sześcioraczki z Tylmanowej [WIDEO][ZDJĘCIA]  

Życie w luksusie

Patrycja Tuchlińska  lubi pokazywać na Instagramie luksus, jaki ja otacza. Chwali się nie tylko egzotycznymi podróżami. Także willą nad Jeziorem Zegrzyńskim, w której mieszka z mężem. Piętrowy dom z wielkimi oknami, zdobnymi balustradami i kolumnami robi wrażenie.

Żona miliardera pokazała także luksusowe wnętrza z  fotelami i kanapami w stylu glamour.

Czytaj też Majka Jeżowska znowu trafiła do szpitala? Niepokojące doniesienia o sądeckiej celebrytce

czytaj też Majka Jeżowska znowu trafiła do szpitala? Niepokojące doniesienia o sądeckiej celebrytce

W upalne dni para nie musi nawet wyjeżdżać z domu, by schłodzić się w wodzie. Przed posiadłością znajduje się odkryty basen.([email protected]) fot. Instagram 

Zobacz  najpiękniejsze zdjęcia Patrycji Tuchlińskiej i posiadłości, którą dzieli z miliarderem Józefem Wojciechowskim. Kliknij TUTAJ

StronyDziękujemy za przesłanie błędu