Trwa wczytywanie strony. Proszę czekać...
Niedziela, 21 kwietnia. Imieniny: Jarosława, Konrada, Selmy
19/02/2024 - 11:45

Wójtowie i burmistrzowie jak z bajek Disneya! W takim wydaniu jeszcze ich nie widzieliście [ZDJĘCIA]

W animacjach Disneya możemy oglądać postaci wygenerowane komputerowo. Czy zastanawialiście się jak w takim świecie wyglądałyby znane w regionie osoby? Postanowiliśmy to sprawdzić za pomocą sztucznej inteligencji. Zobaczcie, jak w bajkowym wydaniu prezentują się nasi wójtowie i burmistrzowie.

Sztuczna inteligencja coraz popularniejsza

Sztuczna inteligencja to narzędzie, które w ostatnim czasie podbija świat. Jest o nim bardzo głośno. Często stworzone za jej pomocą zdjęcia oraz filmy ciężko jest odróżnić od tych, które znamy z rzeczywistości.

Postanowiliśmy wykorzystać jej technologię, oferowaną przez jeden z dostępnych programów, do wygenerowania wójtów i burmistrzów w wersji bajkowej. Zgodnie z założeniami mieli wyglądać niczym komputerowe postaci z bajek Disneya. 

Wójtowie i burmistrzowie jak postaci z bajek

Efekt końcowy jest niezwykle ciekawy. Niektórzy rzeczywiście mocno przypominają samych siebie. Inni są jednak nieco młodsi lub o wiele starsi. Nie brakuje też osób, którym np. przybyło włosów lub ubył zarost. W takim wydaniu ich jeszcze nie widzieliście.

Oczywiście do całości należy podejść z przymrużeniem oka i dystansem. Bajkowi wójtowie i burmistrzowie to z pewnością widok niecodzienny. Jak Wam się podobają? ([email protected], fot.: playgroundai)

Aby zobaczyć wójtów i burmistrzów wygenerowanych przez sztuczną inteligencję przejdź na następną stronę

StronyDziękujemy za przesłanie błędu