Trwa wczytywanie strony. Proszę czekać...
Niedziela, 21 kwietnia. Imieniny: Jarosława, Konrada, Selmy
17/08/2023 - 08:00

Wokalista Wiktoria Tracz nie spoczywa na laurach. Rozpoczyna studia magisterskie w Westminster

Wiktoria Tracz z Nowego Sącza, wielokrotnie nagradzana piosenkarka młodego pokolenia rozpocznie we wrześniu studia na kierunku biznes i przemysł muzyczny w Westminster.

Wiktoria Tracz z Nowego Sącza jest wielokrotnie nagradzaną piosenkarką młodego pokolenia, znaną z różnorodności i wyjątkowego brzmienia głosu. 

Od wielu lat kształci się w kierunku muzycznym w Wielkiej Brytanii. Mając 13 lat dostała się do The BRIT School, gdzie spędziła 4 lata. Następnie studiowała muzykę pop i wokalistykę na uczelni ICMP w Londynie. 

Obroniła licencjat, a dalszym etapem jej kształcenia będą studia magisterskie. Wokalistka dostała się na uczelnię w Westminster, gdzie we wrześniu rozpocznie studia na kierunku biznes i przemysł muzyczny. 

Wiktoria Tracz wystartowała ze swoim debiutanckim singlem „Beat is off” w  2018 roku. Następnie ukazał się jej album „Powroty Impossible” (2019), z polskimi przebojami z lat 60.-90. Później wydała swoją EP-kę „Chaos” (2020), zawierającą wyłącznie oryginalny materiał. Jej muzyczny styl ewoluował, obecnie  skupia się na bardziej nowoczesnym brzmieniu muzyki pop. (MK) fot. (MK). Dziękujemy za przesłanie błędu