Trwa wczytywanie strony. Proszę czekać...
Poniedziałek, 2 sierpnia. Imieniny: Gustawa, Kariny, Stefana
05/02/2019 - 16:55

Zaglądają do kieszeni Katarzynie Zielińskiej. Ile naprawdę zarabia?

Śpiewa, gra w spektaklach teatralnych, filmach, serialach i programach rozrywkowych… Katarzyna Zielińska jest bardzo zapracowana, a jej pracowitość przekłada się na niezłe pieniądze. Plotkarskie magazyny coraz częściej zaglądają aktorce do kieszeni. Ile naprawdę zarabia nasza gwiazda rodem ze Starego Sącza?

Ma dwójkę małych dzieci i świetnie godzi to z karierą. Katarzyna Zielińska pracy nie odpuszcza. Gra w filmach i serialach, ale jej wielką pasją jest też teatr. Ostatnio zebrała znakomite recenzje za rolę Adele Coucou w sztuce Nowy Jork. Prohibicja wystawionym w Teatrze Muzycznym Roma. Spektakle z jej udziałem można było zobaczyć w teatrze Kwadrat, Teatrze Syrena i Teatrze Rampa.

Czytaj też I znowu zaskakuje. Inne wcielenie naszej Kaśki Zielińskiej

Zapracowana aktorka dobrze zarabia i plotkarskie portale coraz częściej zaglądają jej do kieszeni. Ile naprawdę zarabia Zielińska?.

Według portalu film.wp.pl stawki doświadczonych aktorów teatralnych wynoszą 5-6 tysięcy złotych. Ile gwiazda może zarabiać na serialach? Niemal każdego roku angażowana jest do nowych filmowych produkcji.

Według tygodnika „Wprost” średnia stawka polskiej aktorki za jeden dzień na planie zdjęciowym wynosi 13 tysięcy złotych, ale z kolei rozrywka.dziennik.pl pisze, że to stawka maksimum. Inny portal, party.pl, podawał konkretne kwoty za udział w serialu „Barwy szczęścia”. Ponoć stawka Zielińskiej wynosiła 5 tysięcy złotych.

Czytaj też Kaśka Zielińska chce się załapać na reklamę i nikt jej nie chce. Ale dlaczego?

Najbardziej opłacane dla naszej gwiazdy ze Starego Sącza okazały się programy rozrywkowe, w których wystąpiła w roli jurorki. Za jeden odcinek wychodziło 10 tysięcy złotych. Łatwo policzyć, że skoro wzięła udział w dziesięciu odcinkach program Bitwa na głosy, dało to sumę 100 tysięcy złotych.

Tymczasem aktorka przymierza się do nowego przedsięwzięcia. W grudniu Zielińska ogłosiła na swoim Instagramie, że zagra jedną z trzech głównych ról na planie nowego polsatowskiego serialu Zawsze Warto. 

jagienka.michalik@sadeczanin.info fot.archiwumDziękujemy za przesłanie błęduMiesięcznik Sądeczanin sierpień 2021