Trwa wczytywanie strony. Proszę czekać...
Niedziela, 1 listopada. Imieniny: Konrada, Seweryny, Wiktoryny
16/10/2020 - 06:50

Znalazł ciało samobójczyni w Nowym Sączu, teraz ma straszne wizje o zarazie

To on w przerażającej wizji wskazał miejsce, gdzie trzeba szukać zwłok młodej kobiety z Nowego Sącza, która odebrała sobie życie. Przepowiednie Krzysztofa Jackowskiego, najsłynniejszego polskiego jasnowidza, przyprawiają o dreszcze. Tym razem miał przerażającą wizję na temat pandemii.

Co zobaczył najsłynniejszy polski jasnowidz z Człuchowa? Ostatnio podczas audycji na YouTube Krzysztof Jackowski doznał wizji na żywo. Przepowiada w Polsce epidemiczną katastrofę. Jego zdaniem pandemia koronawirusa coraz bardziej będzie przybierać na sile.  Ma dojść do przeciążenia szpitali i wprowadzenia radykalnych restrykcji.

- Widziałem taki obrazek, gdzie jest mnóstwo kolejek i karetek przed szpitalami zakaźnymi. Wzrost pandemii będzie duży w najbliższym czasie, bardzo duży. To idzie wszystko w kierunku zrobienia trzech bardzo ważnych restrykcji. Nie wykluczam, że w naszym kraju też bardzo szybko zostanie wprowadzony stan wyjątkowy – snuje wizje Jackowski  

Czyta też Podcięły sobie żyły pod mostem w Nowym Sączu. Dlaczego to zrobiły?

Mówiono, że szkoły prosperują dobrze. Ja mam wrażenie, że to wszystko runie. Rząd chce pokazywać, że w niektórych gałęziach nie jest jeszcze tak źle, nie chce robić nadmiernych obostrzeń. Natomiast one się i tak pojawią, ponieważ to będzie wyglądało tak, jakby ta zaraza wzrastała i trzeba będzie użyć nadzwyczajnych środków – mówi jasnowidz.

Czytaj też Czy Kamil się odnajdzie? Rozmawiamy z Krzysztofem Jackowskim

Z katastroficznymi wizjami Jackowskiego idą w parze wyliczenia Centrum Modelowania Matematycznego Uniwersytetu Warszawskiego. Doktor Jakub Zieliński z Zespołu Modelu Epidemiologicznego twierdzi, że za miesiąc może być 80 tysięcy zakażeń dziennie! ([email protected])Dziękujemy za przesłanie błędu

Sądeczanin HISTORIA (2-2020)