Trwa wczytywanie strony. Proszę czekać...
Czwartek, 13 czerwca. Imieniny: Antoniego, Gracji, Lucjana
21/05/2024 - 20:35

Znana wokalistka z Lipnicy Wielkiej wzięła ślub!

Izabela Szafrańska to zdolna wokalistka z Sądecczyzny, która rozpoznawalność zyskała dzięki programom muzycznym takim jak The Voice of Poland i Must Be The Music. Ostatnio na swoim Instagramie pochwaliła się nagraniami ze swojego ślubu.

Piosenkarka pochodzi z Lipnicy Wielkiej, położonej w gminie Korzenna. Jest finalistką 6 edycji Must Be The Music w 2014 roku oraz półfinalistką 9 edycji The Voice of Poland w 2018 roku. Programy muzyczne przyniosły jej dużą rozpoznawalność, ale Izabela nie poszła w rynek komercyjny, a jej piosenki bardzo rzadko można usłyszeć w stacjach radiowych. Oddała się swojej pasji, czyli tworzeniu i śpiewaniu piosenek żydowskich i sefardyjskich w  różnych językach. Bardzo dobrze idzie jej też poezja śpiewana. Wokalistka porusza głębią swojego głosu i szczerością przekazu. 

W ostatnich dniach jednak jej uwaga skupiła się na życiu prywatnym. Na instagramowych stories mogliśmy oglądać przygotowania do ślubu wokalistki. Zarówno fryzura, makijaż, jak i suknia ślubna Izabeli wyglądały olśniewająco. Sam ślub piosenkarki odbył się w plenerze. Wyglądało na to, że przyjęcie weselne było bardzo skromne, tylko dla najbliższych osób. Szczęśliwie zakochana Szafrańska to bardzo radosny widok, zwłaszcza dla fanów wokalistki, których nieraz uszczęśliwiała swoim głosem. 

Już niedługo Izabelę Szafrańską będzie można zobaczyć i posłuchać na koncercie, który odbędzie się 26 maja o godz. 18:00 w sali widowiskowej GCK w Żabnie

([email protected]) źródło/fot. IG @izaszafranskaofficialDziękujemy za przesłanie błędu