Trwa wczytywanie strony. Proszę czekać...
Czwartek, 24 września. Imieniny: Dory, Gerarda, Maryny
29/05/2020 - 07:30

Zrobiła to pierwszy raz! Tego nie wiecie o Izie Szafrańskiej

Ile muzycznych twarzy ma Iza Szafrańska, dla której przepustką do telewizyjnej kariery stał się udział w telewizyjnym, muzycznym show The Voice od Poland? Dowiodła, że znakomicie śpiewa utwory w stylu pop i piosenki literackie z mądrym tekstem. Teraz objawiła się w zupełnie nowej roli, jako… raperka. Wszystko za sprawą w internetowej akcji Hot16Challenge2

Zobacz też Koronarap Majki Jeżowskiej o tacie lekarzu i siostrze dentystce podbija sieć

Najpierw była Majka Jeżowska, potem Michał Szczygieł, a teraz za rapowanie zabrała się Iza Szafrańska. Wszystko za sprawą Hot16Challenge2,  raperskiej pomocy, jaka zalała internet. Idea polega na wpłaceniu przez każdego z uczestników datków na pomoc dla lekarzy i całej służby zdrowia, przy czym każdy musi wykonać swoją „melorecytację” szesnastu wersów tekstu.

Zobacz też Jak Klaudia z Nowego Sącza poszła po sukces do telewizji i co z tego wyszło

 -Ktoś życie traci dziś, ej! Nie rusza cię? Jutro to możesz być ty. Oj bracie będzie źle. Więc bijcie brawa dla tych, co tak na pierwszej linii frontu ratują ten świat – rapuje swój apek Szafrańska.

Zobacz też Andrzej Duda rapuje o koronawirusie. Jego teledysk robi furorę w sieci [WIDEO]

Znani Kto to żyw rapuje w sieci. Robią to i artyści i politycy, zrobił to nawet sam prezydent Andrzej Duda. Jego teledysk robi w sieci furorę.

[email protected]Dziękujemy za przesłanie błędu

Miesięcznik Sądeczanin - wydanie wrześniowe