Trwa wczytywanie strony. Proszę czekać...
Sobota, 23 stycznia. Imieniny: Fernandy, Jana, Rajmundy
04/12/2020 - 07:15

Życzenia świąteczne: Boże Narodzenie 2020. Wesołe życzenia SMS na święta

Zbliżają się święta Bożego Narodzenia a wraz z nimi czas składania życzeń. Jakie życzenia wysłać swoim bliskim, jeśli nic nie przychodzi do głowy? Oto kilka propozycji życzeń świątecznych.

Życzenia świąteczne: Boże Narodzenie 2019

1. Śnieg okrył ziemię puszystą bielą, wokół się wszyscy ludzie weselą. Spłynęła z niebios dla nas nowina - Najświętsza Panna powiła Syna. I my Dzieciątku dziś hołd oddajmy polską kolędę Mu zaśpiewajmy. Niech śpiew przy żłóbku i w dzień i w nocy mocą, radością serca jednoczy.

2. Niech magiczna moc wigilijnego wieczoru przyniesie Wam spokój i radość. Niech każda chwila świąt Bożego Narodzenia żyje własnym pięknem, a Nowy Rok obdaruje Was pomyślnością i szczęściem. Najpiękniejszych świąt Bożego Narodzenia.

3. Z okazji Świąt Bożego Narodzenia życzymy Państwu, by był to czas refleksji i spokoju. By przy Wigilijnym stole zasiadła cała rodzina i by wszystkie spory poszły w niepamięć a Nowy Rok był pełen obfitości.

4. Z okazji Świąt życzymy dużo radości i w karpiu mało ości, by barszczyk był z uszkami a choinka przyozdobiona bańkami, by wszyscy do stołu wigilijnego zasiedli i się bardzo najedli, by wszyscy prezenty dostali i duzi domownicy, i mali.

Świąteczne życzenia na wesoło:

5. Przyszedł grudzień, przyszły święta - ja o Tobie wciąż pamiętam, więc przesyłam Ci życzenia, niech się spełnią Twe marzenia. Powodzenia, pomyślności i najlepiej wesołych gości. Niech kolędy wyśpiewują, przy tym bardzo nie fałszują. Zdrowia w te świąteczne dni i miłości życzę Ci.

6. Zdrowia, szczęścia, pomyślności, nie połykaj z karpia ości, nie jedz bombek, nie pal siana, jedz pierogi, lep bałwana, a w sylwestra baw się do rana!

7. Lepszy Parkinson, żeby rozlać niż Alzheimer, żeby zapomnieć, by wypić.

8. Bardzo dużo prezentów, mało w życiu zakrętów, dużo bąbelków w szampanie, kogoś kto zrobi śniadanie, a na każdym kroku szczęścia w Nowym Roku!

9. Merry Christmas Christmas Merry, były sobie renifery, miały bardzo śmieszne minki, bo urwały się z choinki, wpadły w bardzo ciepły kąt,
życząc Ci Wesołych Świąt!

Krótkie wierszyki z życzeniami na święta 2020

10. W noc wigilijną, w blasku świec, melodia kolęd płynie w mrok, niech ci przyniesie radości moc
i wiele szczęścia w Nowy Rok!

11. Oby Bóg zawsze mieszkał w Twym domu, Obyś doznał Jego miłości ogromu, by Ci Aniołów grały zastępy, obyś dostał piękne prezenty.

12. Kiedy świąteczny stół się ugina, śpiewa kolędy cala rodzina, na niebie pierwsza gwiazdka już świeci niech Cie bogaty Mikołaj odwiedzi.

13. Na nadchodzące, radosne Święta i zbliżający się Nowy Rok, niechaj Chrystusa siła niepojęta, rozjaśni każdy życia mrok.

Najpiękniejsze, tradycyjne życzenia świąteczne:

14. W Wigilię Bożego Narodzenia Gwiazda Pokoju drogę wskaże. Zapomnijmy o uprzedzeniach, otwórzmy pudła słodkich marzeń. Niechaj Aniołki z Panem Bogiem, jak Trzej Królowie z dary swymi, staną cicho za Twoim progiem, by spełnić to, co dotąd było snami. Ciepłem otulmy naszych bliskich i uśmiechnijmy się do siebie. Świąt magia niechaj zjedna wszystkich, niech w domach będzie Wam jak w niebie...

15. Z okazji Świąt Bożego Narodzenia życzę Ci nadziei, własnego skrawka nieba, zadumy nad płomieniem świecy, filiżanki dobrej, pachnącej kawy, piękna poezji, muzyki, pogodnych świąt zimowych, odpoczynku, zwolnienia oddechu, nabrania dystansu do tego, co wokół, chwil roziskrzonych kolędą, śmiechem i wspomnieniami. Wesołych świąt! 

redakcja@sadeczanin.info Fot. pixabayDziękujemy za przesłanie błędu