Trwa wczytywanie strony. Proszę czekać...
Piątek, 18 września. Imieniny: Ireny, Irminy, Stanisława
05/04/2020 - 07:05

Czy Kordian stracił dla niej głowę? Co robiła ta piękność w Żeleźnikowej [WIDEO]

Jaki jest naprawdę Wacław Cieślik? Jego wielbiciele znają go tylko ze sceny. Nam pozwolił zajrzeć do swojego prywatnego życia. Kilka miesięcy temu w rozmowie z modelką i dziennikarką Patrycją Fereniec król disco polo pokazał do kamery swoje królestwo, ranczo w Żeleźnikowej Wielkiej. To miał być krótki, filmowy obrazek, wyszedł z tego film prawie fabularny. Bo Wacław Cieślik totalnie nas zaskoczył. Takiego Kordiana nie znacie!

Jest naszym lokalnym królem disco polo. Czy żyje jak król? Spędziliśmy z gwiazdorem cały dzień na jego ranczo w Żeleźnikowej Wielkiej. To miał być krótki, filmowy obrazek, wyszedł z tego film prawie fabularny. Bo Kordian totalnie nas zaskoczył!

Czytaj też To poruszające! Sądecki król disco polo nagrał clip o koronawirusie [WIDEO]

Odsłonił przed nami wszystkie swoje tajemnice. Jego historię, ogląda się z zapartym tchem. Co ważne, film zarejestrowany naszą kamerą kilka miesięcy temu, pozwala oderwać się od przygnębiających informacji o rozprzestrzeniającej się epidemii koronawirusa.

Czytaj też Dla fanów to może być szok. Wacław Cieślik chce uśmiercić Kordiana? [WIDEO]

Takiego Kordiana naprawdę nie znacie! To człowiek wielu talentów, z ogromnym poczuciem humoru i dystansem do statusu gwiazdy.

[email protected] film. Daniel SzlagDziękujemy za przesłanie błędu

Miesięcznik Sądeczanin - wydanie wrześniowe